“Sharks” sērijas septītajā mačā pārspēj Kolorado un iekļūst konferences finālā (VIDEO)

09/05/2019 07:36

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālā iekļuvusi Sanhose “Sharks” komanda, kas otrās kārtas “play-off” sērijā pret Kolorādo “Avalanche” spēja izcīnīt uzvaru ar 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) septītajā mačā, sērijā triumfējot ar 4-3.

Līdz ar to kļuvuši skaidri visi konferenču finālisti. “Sharks” par iekļūšanu Stenlija kausa finālā cīnīsies ar Sentluisas “Blues”, kamēr Bostonas “Bruins” spēkosies ar Karolīnas “Hurricanes”.

“Sharks” uzvaru sērijas septītajā spēlē kaldināja uzbrucējs Džo Pavelskis, kurš savainojuma dēļ bija izlaidis iepriekšējās sešas spēles pret “Avalanche”. Centra uzbrucējs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

Pavelskis atklāja mača rezultātu, kad pielaboja aizsarga Breta Bērnsa metienu no zilās līnijas pirmā perioda ievadā. Trešdaļas vidū “Sharks” pārsvaru dubultoja: Pavelskis no aizvārtes piespēlēja vārtu priekšā esošajam čeham Tomašam Hērtlam, kurš raidija ripu Kolorādo vārtos. Perioda izskaņā viesi vienus vārtus atguva, kad lielisks metiens vārtu devītniekā padevās somu uzbrucējām Miko Rantanenam.

Otrās trešdaļas vidū Kolorādo hokejisti guva otros vārtus, tomēr tie pēc “Sharks” treneru pieprasījuma noskatītā video atkārtojuma, netika ieskaitīti, jo Kolorādo hokejists atradās zonā, kad tur jau bija nonākusi ripa. “Sharks” pēc neilga brīža spēja gūt arī trešos vārtus, precīzam esot Jonasam Donskojam: uzbrucējs apslidoja vārtus un raidīja ripu garām Filipam Grubaueram. Cīņas trešajā periodā vienus vārtus “Avalanche” vienībai atguva Taisons Josts, bet ar to bija par maz, lai atgrieztos spēlē.

“Sharks” vārtos labu maču aizvadīja Martins Džounss – atvairīti 27 no sāncenšu 29 izdarītajiem metieniem.

Zīmīgi, ka arī “play-off” pirmajā kārtā “Sharks” aizvadīja septiņu maču sēriju, pārspējot Lasvegas “Golden Knights”.