“Sharks” tiek pie jauna galvenā trenera

Bobs Bagners
Bobs Bagners | Foto: Nhat V. Meyer/Bay Area News Group

Nacionālās hokeja līgas () komandu Sanhosē “Sharks” turpmāk vadīs Bobs Bagners, kurš iepriekš vienībā bija galvenā trenera vietas izpildītājs.

Pērn 11.decembrī “Sharks” pārtrauca sadarbību ar galveno treneri Pīteru Deboru, kā rezultātā viņa pienākumus pārņēma Bagners.

11.martā “Sharks” aizvadīja savu pēdējo šīs sezonas spēli, šajā laika posmā Bagnera vadībā spējot izcīnīt 14 uzvaras 37 dueļos. Komandai neizdevās sasniegt izslēgšanas spēles.

“Priecājos, ka “Sharks” komandā varu atgriezties galvenā trenera statusā,” teica Bagners. “Vēlos pateikties Haso Platneram (Īpašnieks) un Dagam Vilsonam (ģenerālmenedžeris) par ticību man. Pagājusī sezona nebija viegla, tomēr uzskatu, ka mēs iemācījāmies daudz jauna par sevi un esam spēruši pirmos soļus pozitīvu rezultātu sasniegšanā.”

“Pēc sezonas esmu komunicējis ar vairākiem spēlētājiem, kā arī treneriem. Mēs parūpēsimies par to, lai komanda būtu gatava cīņai katrā spēlē.”

Iepriekš divas sezonas Bagners trenēja citu NHL komandu Floridas “Panthers”. Pēc pagājušās sezonas viņu atlaida.

Bagners trenera karjeras laikā komandas vadījis 201 spēlē, no kurām 94 svinēta uzvara. Speciālistam gan nav pieredzes izslēgšanas mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par