“Sharks” treneris: Šovakar Balcers bija mūsu labākais uzbrucējs

09/03/2021 11:52
Rūdolfs Balcers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē “Sharks” galvenais treneris Bobs Boners nosaucis latviešu uzbrucēju Rūdolfu Balceru par aizvadītā mača labāko uzbrucēju.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Sharks” papildlaikā ar 3:2 apspēlēja Sentluisas “Blues”. Balcers laukumā pavadīja 17 minūtes un 17 sekundes, tajā skaitā vienu minūti un 19 sekundes vairākumā, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli komandas otrajā vārtu guvumā. Tāpat uzbrucēja kontā divi metieni pa pretinieku vārtiem, divi spēka paņēmieni un viens bloķēts metiens.

Pēc spēles “Sharks” stūrmanis Boners nekautrējās paslavēt Balceru. “Uzskatu, šovakar viņš bija mūsu labākais uzbrucējs,” treneri citē žurnālists Šengs Pengs.

Savukārt “The Athletic” žurnālists Kevins Kurcs uzskata, ka latvietim ir potenciāls, lai kļūtu par labu spēlētāju. Apskatnieks atzīmēja, ka trešajā periodā Balceram bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas.

Šosezon 23 gadus vecais uzbrucējs laukumā gājis 13 mačos, kuros viņš izcēlies ar diviem vārtiem un piecām piespēlēm, Balcera lietderības koeficients ir -3. Īsi pirms sezonas sākuma uzbrucējs tika aizmainīts no Otavas “Senators”.