“Sharks” veiksmīgais trešais periods palīdz uzvarēt “Jets”, “Hurricanes” pārspēj “Devils” (VIDEO)

15/02/2020 10:06

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Sanhosē “Sharks” (25-28) ar 3:2 spēja pieveikt Vinipegas “Jets” (29-25) komandu.

Pirmajā periodā Markuss Sorensens izvirzīja vadībā “Sharks”, bet otrajā periodā divus vārtus guva “Jets”, kad precīzi bija Kails Konors un Bleiks Vīlers, panākot 2:1 savas komandas labā.

Trešajā mača trešdaļā Sanhosē vienībā Melkers Karlsons un Timo Meiers iemeta divus bez atbildes vārtus, kas nodrošināja komandai uzvaru.

Citā mačā Karolīnas “Hurricanes” (33-21) ar 5:2 pārspēja Ņūdžersijas “Devils” (21-26).

“Hurricanes” sastāvā ar vārtiem atzīmējās Nino Nīderraiters, Vorens Fogels, Andrejs Švečņikovs, Martins Nečas un Džoels Edmunsons. Zaudētāju rindās izcēlās Mirko Millers un Džouijs Andersons.