“Sheriff” šokē “Real”; Mesi gūst debijas vārtus PSG uzvarā

28/09/2021 23:53
Tiraspoles

Šovakar savus debijas vārtus Parīzes “Saint-Germain” rindās guva Lionels Mesi, kurš UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēlē palīdzēja viņa pārstāvētajai komandai ar rezultātu 2:0 (1:0) A grupas ietvaros apspēlēt citu futbola grandu Mančestras “City”. Tikmēr Moldovas klubs Tiraspoles “Sheriff” slavenajā “Santiago Bernabeu” stadionā šokēja Madrides “Real”, D grupas mačā apspēlējot Madrides “Real” ar 2:1 (1:0). “Sheriff” izcīnīja savu otro uzvaru šīs sezonas ČL grupu turnīrā, negaidīti izvirzoties vadībā D grupā.

A grupa

PSG uzvaru astotajā un 74. minūtē kaldināja Idrisa Gejs un Mesi. Gejs ar ļoti precīzu un spēcīgu sitienu no tuvas distances atklāja rezultātu, taču Mesi pēc sologājiena izspēlēja sieniņu ar Kilianu Mbapē un eleganti raidīja bumbu tīklā no aptuveni 16 metriem. Zīmīgi, ka “City” pirmajā puslaikā neizmantoja fantastisku izdevību, kad Bernardu Silva no dažiem metriem pamanījās bumbu sist pa vārtu pārliktnim. Citā A grupas spēlē “Club Brugge” ar 2:1 (2:1) uzvarēja “Leipzig”, vārtus uzvarētājiem gūstot Hansam Vanakenam un Matsam Ritsam.

B grupa

Dramatisku uzvaru ar 2:1 (0:1) izcīnīja Madrides “Atletico”, kas pārspēja “Milan”. Milāniešus 20. minūtē vadībā izvirzīja Rafaels Leāo, bet mazākumā 29. minūtē atstāja Franks Kesijs. “Atletico” spēja atspēlēties 84. minūtē, vārtus gūstot Antuānam Grīzmanam, bet uzvaru kompensācijas laika pēdējā minūtē ar aukstasinīgu 11 metru sitienu izrāva Luiss Svaress. Citā B grupas cīņā “Liverpool” ar 5:1 (2:0) sagrāva “Porto”, pa diviem gūstot Roberto Firmino un Mohamedam Salāham, kā arī, vienu pievienojot Sadio Manē.

C grupa

Dortmundes “Borussia”, pateicoties Donjela Malena golam, spēlējot bez traumētā Erlinga Hālanda, ar 1:0 (1:0) uzveica Lisabonas “Sporting”, bet Amsterdamas “Ajax” ar 2:0 (2:0) tika galā ar “Besiktas”, uzvaru nīderlandiešiem atnesot Stīvenam Berghuisam un Sebastienam Halleram.

D grupa

Čempionu līgā turpina spridzināt “Sheriff”, kas ar diviem gūtiem vārtiem pretinieku laukumā pārsteidza slaveno Madrides klubu. Rezultātu 25. minūtē atklāja Jasurbeks Jakšibojevs, taču Karims Benzemā realizēja 11 metru sitienu 65. minūtē, izlīdzinot rezultātu. Mača 89. minūtē bumbu kā no lielgabala izšāva Sebastiens Tils, kurš ar izcilu sitienu neatstāja variantus Tibo Kurtuā, nodrošinot savai komandai uzvaru. Vēl agrajā mačā Milānas “Inter” aizraujošā cīņā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Doņeckas “Shakhtar”.