“Shroud” demonstrē ievērojamu sniegumu “VALORANT” profesionālajā debijā

27/07/2021 07:59

Viens no populārākajiem “Twitch” platformas satura veidotājiem jeb “strīmeriem” un bijušais profesionālais “CS:GO” spēlētājs “Shroud” ir ievērības cienīgi atgriezies sacensību apritē.

“Shroud” komanda gana viegli pārvarēja Ziemeļamerikas “VALORANT Champions Tour” (VCT) trešā posma “Challengers Two” atklātās kvalifikācijas pirmo kārtu. “Shroud” un viņa komanda “What’s going on” pārliecinoši pārspēja “Damn I Love Fwogs”, ar rezultātu 13-6 uzvarot “Haven” un ar 13-4 “Bind” kartē.

“Shroud” savāca 11 “killus” un piedzīvoja desmit nāves. Viņš lieliski izmantoja jaunāko aģentu “KAY/O” un tā priekšrocības, uzstādot visaugstāko “assists” rādītāju no abām komandām – 12, un uzvarēja visas pirmās kārtas cīņas, četros raundos iegūstot arī pirmos raunda “killus” jeb “first blood”. “VALORANT” satura veidotājs “ShawnBM” spēlējot ar “Cypher” bija līderis ar 24 “killiem” un tikai astoņām nāvēm.

“Bind” kartē “Shroud” izvēlējās aģentu “Omen” un savāca 16 “killus”, sešus “asistus” un 11 nāves. Šajā kartē “Shroud” komandas līdera pienākumus uzņēmās bijušais profesionālais “CS:GO” spēlētājs “Laski”, kurš, spēlējot ar aģentu “Raze”, palīdzēja “What’s going on” komandai izcīnīt uzvaru ar 20 “killiem”, 308 “Average Combat Score” (ACS) un 32% “headshot percentage”.

Pāris nedēļas pirms šīs atklātās kvalifikācijas, “Shroud” atklāja savus plānus par vēlmi sacensties kvalifikācijā uz “VALORANT Champions Tour”. Vien dažas dienas pirms turnīra sākuma, viņa komanda tika ievērota kvalifikācijas spēļu “zarā”. Tās sastāvā bija atrodami “Shroud”, “ShawnBM”, “Laski”, bijušais “Cloud9” spēlētājs “Relyks”, kā arī “Apex Legends” profesionālais spēlētājs un satura veidotājs – “iiTzTimmy”.

Savās “Twitch” tiešraidēs “Shroud” vairākkārt ir izteicies, ka šī komanda galvenokārt spēlē, lai vienkārši labi pavadītu laiku un ka šis nepavisam neliecina par viņa pilnvērtīgu atgriešanos turnīru apritē. Par spīti tam, “Shroud” fani visapkārt pasaulei ir priecīgi redzēt viņu ar komandu atkal sacenšoties un uzvarot kā arī saglabā cerību par atgriešanos.

Noteikti būs interesanti pavērot “Shroud” sekmes šī turnīra gaitā, jo viņš patiesi ir ļoti talantīgs jebkādā šaušanas tipa jeb “shooter” spēlē un bez šaubām tādi ir arī viņa komandas biedri. Nākamais mačš šai komandai ir paredzēts pret “ez5”, kas pieveica “Last Resistance” komandu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….