“Sibir” pārtrauc 12 zaudējumu sēriju; Hārtlijam un “Avangard” kārtējā uzvara

30/09/2018 20:03
Novosibirskas Sibir, Sportazinas.com

12 Zaudējumu sēriju svētdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) pārtrauca Novosibirskas “Sibir” vienība. Tikmēr Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” izcīnīja 11. uzvaru šosezon.

“Sibir” komanda 12 zaudēto spēļu sēriju pārtrauca svētdien mačā pret Podoļskas “Vityaz” hokejistiem, apspēlējot viņus ar 4:3. Vēl otrajā perioda sākumā rezultāts bija 2:2, bet trešdaļas beigās Ņikita Šaškovs panāca 3:2. Uzreiz pēc pārtraukuma pats Šaškovs guva vēl otrus vārtus, tobrīd panākot 4:2. Lai arī noslēdzošajā trešdaļā “Vityaz” vienus vārtus atguva, “Sibir” spēja noturēt pārsvaru un izcīnīt pirmo uzvaru šosezon.

Tikmēr citā mačā Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” vienība izbraukumā ar 2:1 pārspēja Minskas “Dinamo” hokejistus. “Avangard” pirmajos gūtajos vārtos rupji aiz vārtiem kļūdījās “Dinamo” aizsargs Jevgeņijs Ļisovecs, kurš piespēlēja uz nūjas pretinieku spēlētājam Kirilam Semjonovam. Viņš šo izdevību izmantoja un ātri panāca 1:0. Otrajā periodā Kodijs Frensons ar spēcīgu metienu no zilās līnijas vārtu pārsvaru dubultoja. Noslēdzošajā trešdaļā “Dinamo” hokejisti vēl vienus vārtus atguva, taču ar to nepietika, lai izcīnītu uzvaru. Līdz ar to, Hārtlija trenētā komanda tika pie 11. uzvaras 12 spēlēs.

Vēl maču svētdien aizvadīja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienība, kas savā laukumā nonāca iedzinējos ar 1:3 pret Habarovskas “Amur”, taču spēja atspēlēties un izcīnīt uzvaru ar 4:3. Pēc šī mača “Torpedo” pacēlās trešajā vietā Austrumos ar 18 punktiem 12 spēlēs.

Tikmēr Kazaņas “Ak Bars” ar 4:2 pārspēja Vladivostokas „”Admiral”, kas vēl 43. minūtē bija vadībā ar 1:2. “Ak Bars” komandā uzvaras vārtus guva Artjoms Mihejevs.