Šici: ”Šis ir labs atspēriens gaidāmajiem startiem PČ”

Brāļi Šici, sportazinas.com
Brāļi Šici | Foto: LKSF

Vēsturisku uzvaru šodien izcīnīja Latvijas kamaniņu divnieks , kuri Siguldā notiekošajā Pasaules kausa (PK) sestajā posmā veica divus lieliskus braucienus un izcīnīja zelta godalgas, pirmoreiz kādā no PK posmiem kāpjot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Šici pirmajā braucienā startēja par 0,033 sekundēm apsteidza PK kopvērtējuma vicelīderus no Vācijas Tobiasu Vendlu/Tobiasu Arltu un vienīgie trasi veica ātrāk par 42 sekundēm. Savukārt otrajā braucienā, uzrādot otro ātrāko laiku, Šici otrajā vietā esošajai vāciešu ekipāžai zaudēja tikai trīs sekundes tūkstošdaļas un divu braucienu summā svinēja uzvaru.

Latviešu duetam šis bija vēsturisks panākums, jo viņi pirmoreiz triumfēja kādā no PK posmiem. ”Šī mums ir pirmā Pasaules kausa uzvara, ja neskaita sprinta kausu, un ir īpaši patīkami, ka tas notika māju trasē,” pēc vēsturiskās uzvaras teica Juris Šics. ”Mums šī sezona iet diezgan raibi, tāpēc šis ir tāds labs atspēriens gaidāmajiem startiem Pasaules čempionātā.”

Savukārt Andris Šics pauda gandarījumu par to, ka viņam kopā ar brāli beidzot izdevās veikt divus labus braucienus. ”Veicām divus ļoti labus braucienus, varētu teikt tuvu ideālam, kas sacensībās notiek ļoti reti. Tas arī bija iemesls, kāpēc varējām kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena,” Latvijas Kamaniņu sporta federācijas mājaslapa citē Andri.

PK posmā Siguldā rīt tiks aizvadītā pēdējā sacensību dienu, kurā norisināsies vīru sacensības un Sprinta kauss.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par