Sieviešu Eirolīga: “TTT Rīga” Spānijā cīnīsies par vietu ceturtdaļfinālā

23/01/2019 10:55

Basketbola klubs “TTT Rīga” Eirolīgas grupas turnīra 10. spēļu kārtā trešdien, 23. janvārī, plkst. 21:30 izbraukumā Spānijā spēlēs ar “Perfumeria Avenida” (tiešraide FIBA.Basketball). Pēc 9 kārtām rīdzinieces ar 5 uzvarām tabulā dala 3./4. vietu, bet Spānijas čempiones ar 4 uzvarām ieņem 5. pozīciju. Uzvara pavērs ceļu uz Eirolīgas ceturtdaļfinālu – zaudējums neatņems izredzes, tomēr sarežģīs situāciju turnīra tabulā.

[post_bet]

Pirmā apļa spēlē Rīgā “TTT Rīga” komanda bija pārāka pirmajā puslaikā (32:27), taču trešajā ceturtdaļā neizmantoja daudzas iespējas uzbrukumā, iniciatīvu pārņēma pretinieces un visā spēlē atzina pretinieču pārsvaru ar 56:68. Pievīla metienu precizitāte (divpunktnieki 17/42 – 26/50, trīspunktnieki 5/22 – 3/14) un tika piedzīvots zaudējums cīņā par atlēkušajām bumbām (33 – 47). Kri

Visā turnīrā rīdziniecēm efektīvākās līdz šim bijušas Šeilanija Pedija (16+4,9 piespēles), Kristīne Vītola (12,9 un 7,3 atlēkušās) un Aivija Sloutere (9,6+6,5 atlēkušās).

TTT Rīga Sportazinas.com

Spānijas komandas līderes bijušas centra spēlētāja Andželika Robinsone (12+6,8 atlēkušās), uzbrucēja Adaora Elonu (11,9+5,9 atlēkušās) un saspēles vadītāja Krisija Givensa (10 punktu+1,4 piespēles).

23. janvārī: “Dinamo Kursk” – “Olympiacos”. 24. janvārī: “Hatay BB” – “Carolo Basket”,  “Sopron Basket” –  “Fenerbahce”.

“Situācija tabulā: Kurskas “Dynamo” 9-0, “Fenerbahce” 6-3, “Sopron Basket” 5-4, “TTT Rīga” 5-4,  “Perfumerias Avenida” 4-5, “Carolo Basket” 3-6, “Hatay BB” 3-6, “Olympiacos” 1-8.

Katras grupas četras labākās komandas iekļūs “play-off”, bet 5. un 6. vietas īpašnieces turpinās cīņu Eiropas kausa ceturtdaļfinālā (spēles 7. un 14. martā). Eirolīgas ceturtdaļfināli notiks 5., 8. un 13. martā, “Četru fināls” 12. un 14. aprīlī.

Informāciju sagatavoja: Basket.lv