Sieviešu futbola zvaigzne laiž pasaulē meitu

Aleksa Morgana, sportazinas.com
Aleksa Morgana | Foto: FIFA

Divkārtējās Pasaules kausa futbolā uzvarētājas Aleksas Morganas un viņas vīra Servando Karasko ģimenei ceturtdien piepulcējās meita, sestdien savā “Twitter” kontā paziņoja futboliste.

Arī Morganas vīrs Karasko ir profesionāls futbolists, kurš kopš 2011.gada ir spēlējis dažādos Augstākās futbola līgas (MLS) komandās, 2019.gada sezonu aizvadot Losandželosas “Galaxy” rindās. Tāpēc tiek ziņots, ka Morganas un Karasko komandā ir uzņemta jauna spēlētāja Čārlija Elena Karasko.

“Viņa lika mums gaidīt ilgāk, nekā plānots, taču man jau vajadzēja zināt, ka viņa ies tikai un vienīgi savu ceļu. Mans supermēness bērniņš,” rakstīja Morgana.

30 gadus vecajai Morganai vajadzēja dzemdēt jau aprīlī, un jau šīs nedēļas sākumā amerikāņu raidorganizācijas ABC raidījumā “Labrīt, Amerika!” Morgana teica, ka cer bērnu pasaulē laist nedēļas laikā.

Morgana, kura 2012.gadā Londonā kopā ar ASV izlasi ieguva arī olimpisko zelta medaļu, par to, ka ir stāvoklī, paziņoja oktobrī, sakot, ka joprojām plāno spēlēt ASV valstsvienībā 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Tā kā Tokijas spēles ir atliktas par gadu Covid-19 pandēmijas dēļ, Morganai būs vēl vairāk laika tām sagatavoties.

Vēl februārī viņa kopā ar nacionālo izlasi aizvadīja vieglus treniņus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par