Sieviešu izlases kapteine: Ļoti priecājos par iespēju vasarā strādāt labos apstākļos

Latvijas sieviešu izlase, sportazinas.com
Latvijas sieviešu izlase | Foto: LBS

Šodien, 2. jūnijā, sieviešu basketbola valstsvienība aizvadīja pirmo treniņu Elektrum Olimpiskajā centrā.

Treneru Mārtiņa Gulbja, Matīsa Rožlapas, Ziedoņa Jansona un Ivara Ikstena vadībā nodarbībā piedalījās 11 basketbolistes: Aija Klakocka, Kate Krēsliņa, Zenta Meļņika, Ilze Jākobsone, Paula Strautmane, Karlīna Pilābere, Dinija Pāvelsone, Anna Dreimane, Aleksa Gulbe, Nikola Ozola un Eva Indriķe. Paredzams, ka turpmāk darbā iesaistīsies arī citas valstsvienības un Latvijas U20 izlases spēlētājas.

“Kopā ar fiziskās sagatavotības treneri Ivaru Ikstenu izstrādāts plāns, lai spēlētājas pakāpeniski sagatavotos lielākām slodzēm, bet prieks, ka daudzas nav ļāvušās dīkstāvei un ir pietiekami labā formā,” atklāja valstsvienības galvenais treneris Gulbis. “Tuvākajā laikā būs papildinājums – Kristīnei Vītolai šodien dzimšanas diena, Rūta Veidere gatavojas priecīgam notikumam, vairākas U20 izlases spēlētājas šodien kārtoja eksāmenu. Iesim uz priekšu soli pa solim.”

Tikmēr izlases kapteine Aija Klakocka norāda, ka vasaras treniņi ir noderīga pieredze. “Ļoti priecājos par iespēju vasarā strādāt labos apstākļos un kvalificētu treneru vadībā. Tas noder gan pieredzējušām spēlētājām, gan jaunajām. Varam gan attīstīt meistarību, gan labāk iepazīties ar komandas jaunpienācējām, ko īsajos kvalifikācijas ciklos nevaram pagūt izdarīt. Pati pēc sezonas paguvu atpūsties un arī patrenēties, bet komandā nodarbības efektīvākas nekā vienatnē.”

No 1. jūnija LBS Elektrum Olimpiskajā centrā rīko sieviešu un vīriešu valstsvienību, kā arī U16 un U18 izlašu kandidātu koptreniņus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus (pirmdienās un trešdienās vīrieši un jaunieši, otrdienās un ceturtdienās sievietes un jaunietes).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par