Sieviešu volejbola izlase Sudraba līgu sāk ar zaudējumu pret Igauniju

27/05/2023 20:52
Nokopēts
Latvijas sieviešu volejbola izlase

Latvijas sieviešu volejbola izlase sestdien Tartu Eiropas Sudraba līgas pirmajā mačā ar rezultātu 1-3 (25:20, 21:25, 16:25, 21:25) zaudēja Igaunija.

Latvijas izlases rindās rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Paula Ņečiporuka, bet uzvarētājām 23 punktus guva Kertu Lāka. Latvijas izlase nedaudz iepalika servju uzņemšanā (35%/37%), uzbrukuma efektivitātē (41%/44%) kā arī bija mazāk punktu blokā (5/12), bet vairāk – ar “eisiem” (9/7).

No 17 kandidāšu saraksta uz Igauniju nedevās savainojumu ārstējošā Kristīne Gabranova, kā arī Kristīne Leskinoviča un Vlada Pridatko, kuras, iespējams, piedalīsies kādās no nākamajām Sudraba līgas spēlēm.

31.maijā Latvija Skopjē viesosies pie Ziemeļmaķedonijas, 3.jūnijā Rīdā spēlēs ar Austriju, 10.jūnijā austrietes tiks uzņemtas “Rimi” Olimpiskajā centrā Rīgā, kur 14.jūnijā notiks mačs arī ar Ziemeļmaķedoniju. 17.jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā grupu turnīrs tiks noslēgts ar cīņu pret Igauniju. Pagājušajā nedēļas nogalē Paidē Latvijas izlase jau divreiz tikās ar Igauniju pārbaudes mačos, piedzīvojot zaudējumus ar 1-3 un 2-3.

Austrija kā finālčetrinieka turnīra rīkotāja jau ir nodrošinājusi vietu labāko vidū. Pārējās trīs komandas cīnīsies par atlikušo ceļazīmi uz finālčetrinieku Grācā, kura spēles paredzētas 24. un 25.jūnijā. Eiropas Sudraba līgas uzvarētājas iegūs tiesības nākamajā sezonā spēlēt spēcīgākajā Eiropas Zelta līgā.

Latvijas volejbolistes, kuras Sudraba līgā spēlēja 2021.gadā, pagājušajā vasarā Eiropas līgas mačos nepiedalījās, jo tika lemts uzsvaru likt uz U-21 valstsvienību, kurā spēlēja liela daļa no pieaugušo izlases kandidātēm.

Danielem Mario Kaprioti izlasē palīdz treneri Arvils Keišs un Inguna Minusa, fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Roni Rekola un statistiķis Mareks Maksimovs.

Latvijas sieviešu volejbola izlases sastāvs cīņai ar Igauniju:

cēlājas – Elvita Dolotova (Sēkešfehērvāras “MAV Elore”, Ungārija), Elza Reknere (RVS/LU);

pirmā tempa spēlētājas – Anna Rīta, Junora Vagele, Anželika Ivanova (visas – RVS/LU);

diagonālās spēlētājas – Marta Kamēlija Levinska (Arizonas Štata universitāte, ASV), Megija Dambrehte (RVS/LU);

otrā tempa spēlētājas – Anija Jurdža (Ņīreģhāzas “Fatum”, Ungārija), Paula Nikola Ņečiporuka (Rovaniemi “Arctic Volley”, Somija), Kristīne Kramēna (RVS/LU), Anna Kovala (RSU/MSĢ);

“libero” spēlētājas – Elīna Zvaigzne, Sindija Bože (abas – RVS/LU), Megija Grundmane (RSU/MSĢ).

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām