Sieviešu volejbola izlasei būs jauns galvenais treneris

27/07/2021 16:21

Ikmēneša Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes sēdē tās locekļi, ņemot vērā Treneru komisijas ziņojumu par Latvijas sieviešu izlases galvenā trenera Pāvela Seļivanova darbu, lēma neturpināt sadarbību un izsludināt jaunu konkursu uz galvenā trenera pozīciju. Tāpat valde lēmusi nodot ārpakalpojumā klasiskā volejbola sacensību organizēšanu, informē LVF.

Lai pēc iespējas objektīvāk izvērtētu Latvijas sieviešu izlases trenera padarīto darbu un rezultātus, galvenais treneris tika lūgts aizpildīt īpaši izstrādātu trenera atskaites anketu un aicināts LVF treneru komisijā atskaitīties par paveikto. Lai iegūtu plašāku skatījumu par izlases darbu, tika aptaujātas arī spēlētājas un citas ar komandu saistītas personas.

Ņemot vērā Treneru komisijas sniegto informāciju un izvērtējot izlases parādītos rezultātus, valde lēma neturpināt sadarbību ar treneri un izsludināt jaunu konkursu. Atsevišķi valdes locekļi pauda viedokli, ka Latvijas nacionālajai sieviešu izlasei ir nepieciešams ārzemju speciālists, kurš komandā ienestu jaunas vēsmas un pozitīvas pārmaiņas. “Vēlamies pateikt paldies Pāvelam Seļivanovam un viņa komandai par paveikto darbu šajā īsajā laika periodā. Izvēloties nākamo sieviešu izlases treneri, vēlēsimies redzēt skatījumu uz izlases startu ilgtermiņā – 2022.gadā mūsu izlasei jāspēlē Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kā arī plānojam pieteikties Sudraba līgas turnīram”, norādīja K.Timermanis.

Valde lēmusi tuvākajā laikā rīkot konkursu par pieaugušo klasiskā volejbola sacensību organizācijas pienākumu nodošanu ārkapalpojumā. “Šobrīd jāsāk intensīvi gatavoties jaunajai klasiskā volejbola sezonai, tādēļ maksimāli ātri vēlamies atrast labāko sacensību organizatoru, kas palīdzētu LVF ar praktisko sacensību rīkošanu. Šis ir viens no LVF stratēģijas punktiem, kas mums jārealizē dzīvē – līdzīga pieeja būs arī attiecībā uz nākotnē rīkotajiem pludmales volejbola turnīriem,” tā lēmumu komentēja LVF ģenerālsekretāra pienākumu izpildītājs K. Timermanis.

Valdes sēdes darba kārtībā tika skatīts jautājums arī par FIVB izsludināto atbalsta programmu, kuras ietvaros LVF valde nolēmusi šogad atbalstīt klasisko volejbolu un pieteikties visdrīzāk uz finansiālu atbalstu Latvijas nacionālās sieviešu izlases trenera atalgojuma nodrošināšanai Iepriekšējos gados, pateicoties FIVB atbalsta programmai, LVF saņēma 2 īpašos “Mondoflex” volejbola grīdas segumus. Nākamā LVF valdes sēde plānota 4. augustā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…