Siksna un A. Ozoliņš jauno sezonu sāk rezultatīvi

06/09/2018 20:39

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) šovakar ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās latviešu aizsargs Edgars Siksna un uzbrucējs Artūrs Ozoliņš.

Siksnas pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, ko vada bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” galvenais treneris Kari Heikile un trenē kādreizējais Latvijas izlases aizsargs Atvars Tribuncovs, sezonas pirmajā spēlē mājās ar 1:4 piekāpās Kirila Tambijeva pārstāvētajai Ustjkamenogorskas ”Torpedo”.

Latviešu aizsargs asistēja vienīgajā ”Saryarka” vārtu guvumā, kad desmitajā minūtē mājinieki realizēja skaitlisko vairākumu un atklāja mača rezultātu. Savukārt Tambijevs palika bez rezultativitātes punktiem.

Tikmēr Artūra Ozoliņa pārstāvētā Toljati ”Lada”, laika posmā no 13. līdz 24. minūtei iegūstot trīs ripu pārsvaru, izbraukumā ar 4:2 pārspēja Samaras CSK VVS. Latviešu uzbrucējs nepilnas septiņas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem dubultot savu pārsvaru.

Panākumu sezonas ievadā svinēja arī Eduarda Hugo Jansona un Ņikitas Jeļisejeva pārstāvētā Aļmetjevskas ”Ņeftjaņik”, kas nosargāja savu cietoksni neieņemtu un izbraukumā ar minimālo 1:0 pieveica Ņeftekamskas ”Toros”. Neviens no latviešu hokejistiem gan nepiedalījās komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Savukārt neveiksmi piedzīvoja Ērika Ševčenko pārstāvētā Hantimansijskas ”Yugra”, kas izlaida divu vārtu pārsvaru un viesos ar 3:4 “bullīšos” atzina Tjumeņas ”Rubin” pārākumu. Arī Ševčenko palika bez punktiem.