Siliņa pārstāvētā “Grissin Bon” komanda Itālijas čempionāta spēlē droši pieveic Blūmu un “Sidigas”

11/10/2015 21:41

Redžo di Emīlijas (Itālija), 11.okt., LETA. Latviešu basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā pagājušās sezonas otrajai spēcīgākā komanda Redžo di Emīlijas “Grissin Bon” Itālijas A sērijas čempionāta otrās kārtas spēlē svētdien ar 87:68 (22:15, 18:15, 16:21, 31:17) savā laukumā droši pieveica pieredzējušā Jāņa Blūma pārstāvēto Avelīno “Sidigas” vienību.

Siliņš šajā mačā laukumā aizvadīja 13 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus, iemetot abus izpildītos divpunktu metienus un soda metienus, kā arī vienu no četriem tālmetieniem. Cīņu viņš noslēdza ar desmit efektivitātes koeficienta punktiem.

Arī Blūms laukumā aizvadīja 13 minūtes, bet šajā laikā paspēja samest 14 punktus, trāpot vienīgo izpildīto divpunktu raidījumu un četrus no septiņiem tālmetieniem. Cīņu Blūms priekšlaicīgi noslēdza ar piecām piezīmēm.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 16 punktiem bija baltkrievs Vladimirs Veremejenko.

Kā zināms, pavasarī Itālijas čempionāta finālsērijā “Grissin Bon” tikās ar Sasāri “Dinamo” basketbolistiem, sīvā cīņā piedzīvojot neveiksmi ar rezultātu 3-4. Savukārt sezonas ievadā Itālijas Superkausā “Grissin Bon” finālspēlē ar 80:68 uzvarēja Milānas vienību “EA7 Emporio Armani”.

Pagājušajā sezonā Itālijas čempionātā Siliņš laukumā izgāja 39 mačos, vidēji izceļoties ar 9,8 punktiem un 3,4 atlēkušajām bumbām. Tomēr traumas dēļ viņš nevarēja pievienoties Latvijas valstsvienības treniņnometnei un palīdzēt nesen aizvadītajā Eiropas čempionātā.

Savukārt Latvijas izlases kapteinis Blūms iepriekš Itālijā spēlēja 2007./2008.gada sezonā, kad pārstāvēja Neapoles “Eldo”.