Siliņš “karsts” no trīspunktu līnijas, Bertāns kluss “Milano” zaudējumā

19/11/2017 22:19

Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš aizvadījis rezultatīvu spēli Itālijas spēcīgākajā basketbola līgā, gūstot 25 punktus, kamēr viņa pārstāvētā Trento “Aquila Basket” izcīnīja uzvaru pret “Pallacanestro Pesaro”. Tikmēr Dairis Bertāns palika “sausā” zaudējumā pret “Avellino”.

Siliņa pārstāvētais Trento klubs “Aquila Basket” savā laukumā pieveica “Pallacanestro Pesaro” ar 91:74 (26:17, 21:19, 23:25, 21:13). Laukuma saimnieki iemeta 12 no 31 tālmetiena, kamēr Pezāro basketbolisti trāpīja trīs no 19 mēģinājumiem.

Ojārs Siliņš laukumā pavadīja 33 minūtes, kuru laikā guva sešus no astoņiem trīs punktu metieniem, divus no četriem divpunktu metieniem un visus trīs sodiņus, tā atkārtojot savu rezultativitātes rekordu.

Tāpat Siliņam spēlē trīs atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle.

Cits latvietis Itālijas līgā Dairis Bertāns netrāpīja nevienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī aizmeta garām abus “sodiņus”, kamēr viņa pārstāvētā  “Olimpia Milano” savā laukumā pagarinājumā ar 92:94 piekāpās “Avellino” basketbolistiem.

Dairis laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, izdarīja vienu piespēli un ieguva +/- rādītāju -8.

Spānijas spēcīgākajā līgā šodien spēli aizvadīja Mārtiņš Laksa. Viņa pārstāvētā Santjago de Kompostelas komanda “Obradoiro” savā laukumā ar 75:64 (21:19, 15:15, 18:18, 21:12) uzvarēja “Iberostar Tenerife”.

Laksa laukumā pavadīja nepilnas septiņas minūtes un to laikā punktus neguva.