Siliņam uzvara 200. spēlē Itālijas A sērijā, Bertāns nekļūdīgs no tālās distances graujošā panākumā

10/02/2019 21:08

Itālijas augstākajā basketbola līgā jeb A sērijā šodien trīs zaudējumu sēriju pārtraukt izdevās Ojāra Siliņa pārstāvētajai Avelīno “Sidigas”, kas savā laukumā ar rezultātu 79:67 (18:26, 22:15, 21:8, 18:18) pārspēja Brešas “Germani Basket”.

Siliņš aizvadīja savu 200 spēli A sērijā un laukumā devās “Sidigas” sākumsastāvā, 22 nospēlētajās minūtēs atzīmējoties ar deviņiem punktiem (3p. 3/7), piecām atlēkušajām bumbām, trim rezultatīvām piespēlēm, kā arī trim piezīmēm, +/- rādītāju +13 un efektivitātes rādītāju +10.

Mājinieku rindās ar 23 punktiem rezultatīvākais bija Keilebs Grīns

Pirms šī mača “Sidigas” vienība visos gan A sērijā, gan FIBA čempionu līgā kopumā bija piedzīvojusi septiņus zaudējumu pēc kārtas, pēdējo uzvaru gūstot 13. janvārī.

Siliņš sezonas ievadā bija cita latviešu uzbrucēja Artūra Strautiņa komandas biedrs Triestes “Alma” klubā, bet iepriekšējā sezonā viņš kļuva par Itālijas vicečempionu, pārstāvot Trento “Dolomiti Energia” vienību. Pirms tam Ojārs vairākas sezonas spēlēja arī “Regio Emilia” komandā.

Tikmēr pie drošas uzvaras šovakar tika čempione Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” ar Dairi Bertānu sastāvā, savā laukumā ar rezultātu 111:74 (29:18, 30:10, 21:21, 31:25) sagraujot Pezāro “Victoria Libertas”.

Latvijas izlases aizsargs Bertāns laukumā devās no rezervistu soliņa un 22 minūtēs palīdzēja ar gūtiem 11 punktiem (2p. 1/3, 3p. 3/3), vienu izcīnītu bumbu un vienu rezultatīvu piespēli. Daira rēķinā arī viens izprovocēts noteikumu pārkāpums, +/- rādītājs +16 un efektivitātes rādītājs +8.

Milānas klubā rezultatīvākais ar 19 minūtēs gūtiem 25 punktiem bija amerikānis Džeimss Nanalijs.

A sērijas līderpozīcijās ar 16 uzvarām 19 spēlēs atrodas Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, “Sidigas” ar 12 panākumiem 19 mačos ir ceturtā, savukārt Strautiņa pārstāvētā “Alma” ar bilanci 9-10 ir devītajā vietā 16 komandu konkurencē.