Siliņam zaudējums Itālijas pirmās kārtas “play-off” ceturtajā mačā

24/05/2019 23:38

Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš piektdien guva desmit punktus, kamēr viņa pārstāvētā Avelīno “Sidigas” komanda cieta zaudējumu Itālijas A sērijas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē.

“Sidigas” savā laukumā ar rezultātu 80:86 (15:26, 16:17, 24:21, 25:22) piekāpās Itālijas čempionei Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, kas sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā iemeta divus no pieciem tālmetieniem un visus četrus soda metienus.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja trīs piezīmes.

Latvieša pārstāvētajā komandā rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Demonte Hārpers, bet pretiniekiem 28 punktus guva Džeims Nanalijs.

Sērijas izšķirošais, piektais, mačs notiks svētdien Milānā.

Milānas klubs regulārajā čempionātā bija pirmajā vietā, kamēr “Sidigas” ieņēma astoto pozīciju, kā pēdējā kvalificējoties izslēgšanas turnīram.

Vēl ceturtdaļfinālā Artūra Strautiņa pārstāvētā Triestes “Alma” ir iedzinējos ar 1-2 pret Kremonas “Vanoli”.s