Siliņš un Pasečņiks neglābj savas komandas no zaudējumiem Eirokausā

10/01/2018 21:20
pasecniks, sportazinas

Trešdien spēles ULEB Eirokausa otrajā posmā, jeb “Top 16” aizvadīja Anžeja Pasečņika un Ojāra Siliņa pārstāvētie klubi, taču abi piedzīvoja zaudējumus.

Ojāra siliņa pārstāvētā Trento “Dolomiti Energia” G apakšgrupas duelī viesos ar 69:97 piekāpās Krievijas komandai Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”.

Siliņš uz laukuma pavadīja 23 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā guva 11 punktus (4/4 2pt; 1/4 3pt.). Vēl latvieša kontā četras pārtvertas bumbas.

Tikmēr citā mačā Anžeja Pasečņika pārstāvētā Spānijas komanda Grankanārijas “Herbalife” ar 70:88 viesos piekāpās spēcīgajai Turcijas vienībai Stambulas “”Dariššafaka”.

Latvietis laukumā pavadīja 10 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izcēlās ar pieciem punktiem (2/3 2pt; 1/2 1pt.). Tāpat Pasečņikam trīs atlēkušās bumbas, divas kļūdas, četi izprovicēti pārkāpumi un trīs personīgās piezīmes, kas deva septiņus efektivitātes punktus.

ULEB Eirokausā otrajā posmā 16 komandas sadalītas četrās apakšgrupās, kur aizvadīs divu apļu turnīru. Pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā, kurā martā tiks izspēlētas sērijas līdz divām uzvarām. Eirokausa otrajā posmā spēlē pa trim komandām no Itālijas un Krievijas, ar divām vienībām pārstāvēta Vācija, Turcija un Francija, bet pa vienam klubam ir no Spānijas, Lietuvas, Horvātijas un Melnkalnes.