Šilova pārstāvētā “Canucks” atņem “Ducks” cerības uz “play-off”

20/03/2023 08:46
Vankūveras Canucks

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vankūveras “Canucks” ar 2:1 pārspēja Anahaimas “Ducks”, pretiniekiem līdz ar šo zaudējumu paliekot pat bez teorētiskām cerībām kvalificēties “play-off” turnīram.

Pirmā perioda vidū Džeiti Millers atklāja rezultātu, bet otrās trešdaļas sākumā Eliass Pētersons dubultoja Vankūveras kluba pārsvaru. Noslēdzošajā nogrieznī Raiens Stroums samazināja deficītu līdz minimumam, mačam noslēdzoties ar 2:1.

“Canucks” vārtsargam Kolinam Delijam šī bija pirmā uzvara kopš 9. februāra.

Ņūdžersijas “Devils” ar 5:2 apspēlēja Tampabejas “Lightning”. Ar pirmo “hat-trick” NHL karjerā izcēlās Jespers Brats, savukārt pretinieku uzbrukuma līderis Ņikita Kučerovs pārvarēja 100 gūto punktu atzīmi.

Ņujorkas “Rangers” pēc Pitsburgas “Penguins” sagraušanas ar 6:0 nemaz nedomāja apstāties, ar 7:0 sagraujot Nešvilas “Predators”, sešus vārtus iemetot jau pirmajā trešdaļā. Fantastisku spēli aizvadīja aizsargs Kandrē Millers, kura kontā četri (2+2) punkti.

Sauso uzvaru svinēja arī Sentluisas “Blues” – 3:0 pret Vinipegas “Jets”. Ar 1+1 atzīmējās Kasperi Kapanens, “Blues” iemetot pa vieniem vārtiem katrā no trešdaļām.

Tikmēr Minesotas “Wild” ar 5:3 uzvarēja Vašingtonas “Capitals”. Uzvaru ar “hat-trick” kaldināja Mets Boldijs, pretinieku rindās trīs (2+1) Aleksandram Ovečkinam.