Šilovs ielaiž piecus vārtus komandas zaudējumā AHL spēlē

28/11/2021 10:39
Artūrs Šilovs

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) Artūrs Šilovs un viņa pārstāvētais klubs Ebotsfordas “Canucks” ar rezultātu 4:5 atzina Taksonas “Roadrunners” pārākumu. Šilovs vārtos spēja tika galā ar 18 no 23 pretinieku izdarītajiem metieniem. Latvietis pirmajā periodā zaudēja trīs golus, bet trešajā trešdaļā vēl divus.

Tikmēr Kristiāns Rubīns un Toronto “Marlies” ar rezultātu 3:4 papildaikā piekāpās Klīvlendas “Monsters” vienībai. Rubīns dueļa laikā iekrāja pozitīvu lietderības koeficinetu +1, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

Šosezon AHL spēlējošie latvieši ir zem tādiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubiem kā Vankūveras “Canucks” (Šilovs), Bostonas “Bruins” (Eduards Tralmaks), Toronto “Maple Leafs” (Rubīns) un Vinipegas “Jets” (Haralds Egle).