Šilovs noskatās “Canucks” sagrāvi, “Blue Jackets” bez Merzļikina ielaiž astoņus vārtus

04/10/2022 08:14
Artūrs Šilovs

Aizvadītajā naktī latviešu vārtsargu Artūra Šilova un Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas piedzīvoja sagrāves pārbaudes spēlēs.

“Canucks” ar Šilovu rezervē ar 2:7 zaudēja Sietlas “Kraken”. Komandas vārtus sargāja Kolins Delija, kurš spēja atvairīt vien 29 no 36 metieniem jeb 80,6%, bet arī šāds sniegums nelika treneriem aizdomāties par vārtsarga maiņu un dot iespēju Šilovam.

Tikmēr Kolumbusas “Blue Jackets” ar 1:8 kapitulēja pret Karolīnas “Hurricanes”. Merzļikins nebija komandas pieteikumā, vārtus sargājot Džetam Grivzam (atvairīja 19 no 24 metieniem un ielaida piecus vārtus) un Danīlam Tarasovam (atvairīja 18 no 21 metienu un ielaida trīs vārtus). Uzvarētājiem ar 2+2 izcēlās Martins Nečass.

Lai arī Teodors Bļugers atgriezies Pitsburgas “Penguins” treniņos, viņš vēl nebija komandas pieteikumā uz spēli pret Detroitas “Red Wings”, kuru pingvīni uzvarēja ar 3:2. Pēc diviem periodiem esot vadībā ar 3:0, Pitsburga noslēdzošajā trešdaļā ielaida divus vārtus, tomēr spēja noturēt uzvaru.