Simonsa “triple-double” kaldina “76ers” uzvaru pār “Cavaliers”

07/04/2018 09:19
simonss, sportazinas

Nacionālajā basketbola asociācijā naktī uz sestdienu aizvadītas desmit spēles. Filadelfijas “76ers” spraigā cīņā ar divu punktu pārsvaru pieveica Klīvlendas “Cavaliers”. Tikmēr atgriešanās maču pēc traumas piedzīvoja Minesotas “Timberwolves” uzbrucējs Džimijs Batlers.

Dienas spēle. Aizvadītas nakts interesantākais duelis notika Filadelfijā, kur vietējā “76ers” vienība ar 132:130 spraigā spēlē pārspēja Klīvlendas “Cavaliers”. “76ers” pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu teju visas 40 minūtes. Otrajā ceturtdaļā viņi pat spēja iekrāt 30 punktu pārsvaru, taču otrajā puslaikā “Cavaliers” sāka to deldēt. Līdz ceturtās ceturtdaļas beigām “76ers” pārsvars bija tikai trīs punkti. Klīvlendas vienība vēl varēja izlīdzināt rezultātu, kad pie -3, pret Džeimsu tika nosvilpta piezīme aiz trīs punktu metienu līnijas. Džeimss iemeta pirmo, taču nerealizēja otro “sodiņu”. Trešo jau viņš meta garām speciāli, taču neviens no “Cavaliers” basketbolistiem nespēja iegūt atlēkušo bumbu un raidīt to grozā.

Džeimss maču noslēdza ar 44 punktiem, 11 rezultatīvām piespēlēm un 11 atlēkušajām bumbām. Tikmēr Bena Simonsa kontā 27 punkti, 15 atlēkušās bumbas un 13 rezultatīvas piespēles.

Dienas atgriešanās. Pēc 17 spēļu izlaišanas, aizvadītajā naktī, laukumā atgriezās Džimijs Batlers, kura pārstāvētā Minesotas “Timberwolwes” vienība ar 113:96 pārspēja Losandželosas “Lakers”. Šī “vilkiem” bija svarīga spēle, jo viņi vēl cīnās, lai nostiprinātos starp Rietumu konferences astoņām labākajām komandām. Batleram mačā 18 punkti bet rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Džefs Tīgs.

Nostiprināšanās līderpozīcijā. Toronto “Raptors” ar uzvaru pār Indiānas “Pacers” nodrošināja sev pirmo vietu Austrumu konferencē. Viņi pašlaik izcīnījuši 57 uzvaras un piedzīvojuši 22 zaudējumu, kamēr otrajā vietā esošajiem Bostonas “Celtics” basketbolistiem bilance ir 54 – 25.

Dienas metiens. Tikai pēdējās sekundēs noslēdzās mačs arī Memfisā, kur vietējā “Grizzlies” komanda ar 94:93 piekāpās Sakramento “Kings” basketbolistiem. Šoreiz uvaru nesošais metiens serba Bogdana Bogdanoviča kontā.