Simonss pielej eļļu ugunij un atsakās tikties ar “76ers” komandas biedriem

25/09/2021 20:28

Arvien saspringtākas kļūst Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Filadelfijas “76ers” un vienības basketbolista Bena Simonsa attiecības. Jau kādu laiku ir zināms, ka Simonss ir pieprasījis aizmainīšanu, kā arī atteicies doties uz pirmssezonas treniņnometni un saistīt savu nākotni ar komandu.

“76ers” atslēgas spēlētāji Žoels Embīds, Tobiass Heriss, Matiss Taibals un liela daļa citu basketbolistu bija ieplānojuši lidojumu uz Losandželosu, lai tiktos ar Simonsu un mēģinātu viņu pierunāt turpināt kopīgus treniņus, lai varētu ar viņu ierindā uzsāktu sezonu, ja maiņa līdz tam nenotiktu. Tomēr pēdējā brīdī Filadelfijas kluba basketbolisti saņēmuši ziņu, ka Simonss ar viņiem nevēlas tikties, ziņo medija “The Athletic” žurnālista Šamsa Šaranijas avoti.

“No vairākiem avotiem kļuvis skaidrs, ka Simonss nevēlas Losandželosā tikties ar komandas biedriem, no kuriem daži viņam esot labi draugi, jo basketbolists nav mainījis domas un nevēlas karjeru turpināt Filadelfijā,” raksta Šaranija. “76ers” treniņnometne sāksies nākamnedēļ, bet pirmdien ieplānota mediju diena. “Simonss ir mentāli izslēdzies no Filadelfijas,” turpināja Šaranija.

Filadelfijas klubs joprojām nav saņēmis tādu piedāvājumu par Simonsu, kādu tas būtu gatavs akceptēt, kaut arī ģenerālmenedžera Eltona Brenda un basketbola operāciju prezidenta Derila Morija telefoni esot karsti, noskaidrojis Šaranija. 25 gadus vecajam basketbolistam vēl ir aktīvs līgums uz četriem gadiem par kopējo summu 147 miljoniem dolāru. NBA apskatnieki spekulē, ka Simonsa noskaņojums pasliktinājās tad, kad pagājušās sezonas laikā viņš tika izskatīts kā viens no aktīviem maiņā, kurā “76ers” mēģināja iegūt Džeimsu Hārdenu. Šis darījums nenotika, taču tas nemainījis Simonsa sašutumu, ka klubs vēlējās no viņa atbrīvoties.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…