Simonss vēlējies sarunu ar “Maģisko” Džonsonu

Bens Simonss, sprotazinas.com
Bens Simonss. Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” ģenerālmenedžeris Eltons Brends paziņoja, ka jaunais un talantīgais Bens Simonss izteicis vēlmi sarunai ar  Losandželosas “Lakers” prezidentu “Maģisko” Džonsonu, atklāj ASV medijs ESPN.

Brends sarunā ar amerikāņu mediju atklājis, ka “76ers” vienības spēlētājs Simonss neesot kontaktējies ar “Lakers” prezidentu Džonsonu par pārcelšanos uz Losandželosas klubu. Filadelfijas klubs esot vien centies palīdzēt jaunajam basketbolistam, lai viņš parunājot ar vienu no visu laiku labākajiem NBA spēlētājiem.

Pagājušajā novembrī “76ers” komanda esot sūtījusi ziņojumu Losandželosas klubam, lai noskaidrotu, vai Simonsam būtu iespēja sarunai ar Džonsonu par viņa NBA karjeru. “Lakers” uz šo epastu atbildējusi, ka tas būtu iespējams tikai tad, ja “76ers” iesniegtu iepriekš parakstītu apstiprinājumu no līgas puses.

“Nav pamata uztraukumam. Man ar Benu un viņa aģentu ir lieliskas attiecības. Viņš vienkārši ir izrādījis interesi uzkrāt pieredzi sarunās ar kādreizējām NBA zvaigznēm. Mēs ceram, ka Simonss būs “76ers” ilgtermiņa spēlētājs,” situāciju komentēja Brends.

“76ers” ģenerālmenedžeris esot runājis ar “Lakers”pārstāvi: “Man bija saruna ar “Lakers” vienības ģenerālmenedžeri Robu Pelinku, kuru pazīstu jau ilgu laiku. Viņš atzina, ka Losandželosas klubs neplāno iegūt Simonsu.”

ESPN pārstāvis Maiks Bass izteicies, ka līgas vadība pārbaudīs, vai Simonsa un Džonsona kontaktā nav tikuši pārkāpti NBA noteikumi.

Simonss šajā sezonā “76ers” rindās aizvadījis 55 spēles, kuru laikā izcēlies ar caurmērā gūtiem 16,7 punktiem mačā, izcīnītām 9,2 atlēkušajām bumbām un atdotām astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par