Spēka uzbrucējs Guntis Sīpoliņš arī nākamajā sezonā pārstāvēs basketbola komandu “Ogre”, vēsta klubs. Līgums ar 32 gadus veco Sīpoliņu noslēgts uz divām sezonām.
Ogres vienībā viņš pavadīja arī iepriekšējās divas sezonas, pēdējā no tām Latvijas-Igaunijas līgā 22 mačos vidēji 24 minūtēs gūstot 9,4 punktus, izcīnot 6,1 atlēkušo bumbu un atdodot 1,6 rezultatīvas piespēles.
Pirms tam viņš spēlējis Valmieras, Ventspils, Liepājas, Valkas/Valgas, Jūrmalas un “BA Turība” komandās. Ogres basketbola audzēknis Sīpoliņš savas pilsētas komandā spēlēja arī no 2015. līdz 2018. gadam.
LIBL “Ogre” aizvadītajā sezonā pirmo reizi neiekļuva izslēgšanas turnīra spēlēs, paliekot devītajā vietā, bet LBL ceturtdaļfinālā sērijā ar 0-3 zaudēja “Ventspils” komandai.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu