Širokovs: Ikviens KHL hokejists ciena Znaroku

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Oļegs Znaroks | Foto: Maskavas "Spartak"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” jaunpienācējs Sergejs Širokovs ir pārliecināts, ka kluba treneri Oļegu Znaroku ciena visi spēlētāji.

34 gadus vecais uzbrucējs pēc aizvadītās sezonas no Omskas “Avangard” pārcēlās uz “Spartak”, kuru trenē Znaroks un viņa asistents Harijs Vītoliņš.

“Spēlētājiem bija aptauja par to, pie kura trenera viņi gribētu trenēties visvairāk. Visi zina Oļega Vaļerjeviča metodes un viņu ciena. Varbūt tieši tādēļ viņam izdevies savā trenera karjerā sasniegt labus rezultātus,” kluba oficiālajā mājaslapā sacīja Širokovs.

“Pirms pievienojos “Spartak” runāju ar Znaroku,” turpināja Širokovs. “Viņi gribēja mani redzēt komandā un atlika vien veikt maiņu ar “Avangard”. Man šis ir liels izaicinājums un esmu motivēts.”

Pēc sezonas beigām KHL aptaujāja 200 cilvēkus no visām 24 komandām, noskaidrojot atbildes uz dažādiem jautājumiem. Par labāko treneri hokejistu vērtējumā kļuva tieši Znaroks.

Jautājums bija šāds – kāda trenera vadībā jūs gribētu spēlēt visvairāk? Par balsojuma bezierunu uzvarētāju kļuva 57 gadus vecais Znaroks, kuru izvēlējās vairāk nekā 20% no visiem aptaujas dalībniekiem.

KHL karjeras laikā pieredzējušais speciālists kopā ar Vītoliņu strādāja arī Maskavas apgabala MVD, “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA. Kopā speciālisti izcīnījuši trīs Gagarina kausus.

No 2007. līdz 2011. gadam Znaroks vadīja Latvijas izlasi, piedaloties piecos pasaules čempionātos (PČ) un 2010. gada ziemas olimpiskajās spēlēs. 2009. gadā valstsvienība iekļuva PČ ceturtdaļfinālā. 2013. gadā Znaroks pārņēma Krievijas izlases vadību, kļūstot gan par pasaules, gan par olimpisko čempionu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par