Šīs sezonas “Dinamo” aizsargs karjeru turpinās Zviedrijā

Kristofers Berglunds, sportazinas.com
Kristofers Berglunds | Foto: Edijs Pālens/LETA

Kontinentālas hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” aizvadītās sezonas spēlētājs Kristofers Berglunds parakstījis divu gadu līgumu ar Zviedrijas augstākās līgas (SHL) komandu “Brynas IF”, ziņo vienība.

SHL šobrīd ir izdevis ieteikumus par spēlētāju un menedžeru līgumu slēgšanu, kas nosaka ierobežojumus šobrīd piesaistīt komandām papildinājumus. Bet, pirms ieteikumu izdošanas “Brynas IF” bija parakstījis līgumu ar Berglundu, kas tiek publicēts šodien.

“Kristofera pretiniekam ir neticami grūti spēlēt pret viņu, tāpēc būs ārkārtīgi labi un ļoti noderīgi, ka viņš spēlēs mūsu komandā. Viņam ir neticami intensīvs spēles stils un savā karjerā viņš ilgi ir spēlējis SHL un tagad arī KHL,” saka komandas pārstāvis.

“”Brynas IF” izrādīja interesi, un ir patīkami, ka viņi man tic. Es gribu spēlēt vietā, kur cilvēki vēlas, lai es spēlēju. Vēlos strādāt maniem faniem un komandai. Man jāspēlē pēc iespējas labāk, lai padarītu sevi un komandas biedrus spēcīgākus,” Berglunds komentēja līguma noslēgšanu.

Berglunds šajā sezonā “Dinamo” sastāvā piedalījās 49 mačos, kuru laikā izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 38 soda minūtes, kā arī sezonu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -11.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par