Šits nāk laukumā uz maiņu “Parma” zaudējumā B sērijas spēlē

05/11/2022 19:26
Dario Šits

Latvijas jaunatnes futbola izlašu uzbrucējs Dario Šits sestdien Itālijas pēc spēka otrajā līgā jeb B sērijā nāca uz maiņu, viņa pārstāvētajai “Parma” komandai piedzīvojot zaudējumu. “Parma” izbraukumā ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās “Palermo” futbolistiem.

Spēles 57.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Ivans Markoni, bet piecas minūtes vēlāk “Parma” veica dubulto maiņu, laukumā dodoties arī Šitam. “Parma” futbolistiem mača nogalē bija vairākas standartsituācijas pie pretinieku vārtiem, bet neizšķirtu izraut neizdevās.

“Parma” ar 19 punktiem 12 spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā. 18 gadus vecais Šits iepriekšējā sezonā debitēja B sērijā un laukumā devās trīs mačos. Šosezon viņš piedalījies divās B sērijas spēlēs.