SKA izlaiž laukumā hokejistu, kurš agrāk pārstāvēja “Lido” komandu OHL

25/09/2020 22:04
Sanktpēterburgas SKA

Kontientālajā hokeja līgā (KHL) Sanktpēterburgas SKA komandas sastāvā laukumā izgāja Arslans Jaruļins, kurš 2018./2019. gada sezonā spēlēja “Optibet” hokeja līgas komandā “Lido”.

“Lido” klubam neveiksmīgajā OHL sezonā krievu aizsargs 35 mačos izcēlās ar 10 (5+5) rezultativitātes punktiem, bet šodien SKA rindās pēcspēles metienu sērijā piedzīvoja zaudējumu ar 2:3 pret Kazaņas “Ak Bars”. Jaruļins nospēlēja deviņas minūtes un 49 sekundes.

Citā spēlē Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” aizvadīja pirmo spēli pēc karantīnas un ar 5:2 pārspēja Novosibirskas “Sibir”. Latviešu vārtsargs spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Vēl vienā duelī Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 3:1 bija pārāka par Gunāra Skvorcova Pekinas “Kunlun Red Star”. Skvorcovs uz ledus bija 16 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, vienreiz izpildīja spēka paņēmienu, kā arī reizi bloķēja metienu.

Tikmēr Minskas “Dinamo” turpina spēlēt veiksmīgi un šodien ar 4:3 pārspēja Jekatarinburgas “Avtomobilist”, bet Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 3:2 svinēja uzvaru pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.