SKA joprojām nespēj “palīst” zem algu griestiem

22/05/2020 11:39

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) viens no bagātākajiem klubiem Sanktpēterburgas SKA joprojām nevar “palīst” zem algu griestiem, informē medijs “Sport Business-Gazeta”.

Jau vēstīts, ka, sākot no nākamās sezonas, KHL algu griesti būs 900 miljoni rubļu jeb 11,5 miljoni eiro. “Sport Business-Gazeta” rīcībā ir informācija, ka SKA spēlētāju līgumu kopējā vērtība uz nākamo sezonu šobrīd ir 973 miljoni rubļu (12,4 miljoni eiro).

Pagājušajā sezonā SKA algās esot tērējusi pat 1,8 miljardus rubļu (22,3 miljoni eiro).

SKA lielākie pelnītāji nākamsezon būs vārtsargs Magnuss Helbergs, aizsargs Vasīlijs Tokranovs un uzbrucējs Vladimirs Tkačjovs. Viņi katrs saņems pa 900 000 eiro.

Pagaidām vēl nav skaidrība, cik strikti KHL skatīsies uz iespējamo algu griestu pārsniegšanu un vai visām vienībām realitātē būs vienādi noteikumi.

Tikmēr Rīgas “Dinamo” komandai varētu būt grūti iekļauties pat algu grīdā, kas nākamsezon ir noteikta 270 miljonu rubļu (3,4 miljoni eiro) apmērā. Rīgas kluba sastāvā šobrīd ir tikai pieci hokejisti, kas ir pārliecinoši mazākais skaits starp visām pārējām komandām.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….