SKA pagarina Rietumu finālsēriju vismaz uz vienu spēli

08/04/2021 21:49
Sanktpēterburgas SKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Sanktpēterburgas SKA savā laukumā apspēlēja Maskavas CSKA ar 2:1, tādējādi samazinot deficītu Rietumu konferences finālsērijā līdz 1-3.

Trešajā mačā SKA guva pirmos vārtus, tomēr beigās izlaida pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu. Arī šodien mājinieku hokejisti atklāja rezultātu – sestajā minūtē Lindens Vejs pārspēja CSKA vārtsargu Larsu Juhansonu. Savukārt otrā perioda sākumā labs metiens padevās Malte Stremvalam, kurš dubultoja SKA pārsvaru.

Trešajā trešdaļā viesu uzbrucējs Maksims Šalunovs samazināja deficītu līdz minimumam, tomēr atlikušajā laikā atspēlēties neizdevās. Nelīdzēja arī vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju, vēl jo vairāk – Vasilijs Podkolzins iemeta ripu tukšos vārtos un panāca 3:1.

SKA tā bija pirmā uzvara, rezultātam sērijā kļūstot 1-3. Nākamais mačs tiks aizvadīts sestdien, 10. aprīlī Maskavā.