SKA piedzīvo otro neveiksmi trijās spēlēs

15/10/2017 20:19

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubs Sanktpēterburgas SKA, kuru vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš šodien pagarinājumā piedzīvoja zaudējumu pret Kazaņas “Ak Bars”. Tā bija SKA otrā neveiksme trijos mačos. Citā spēlē latvieša Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dynamo” piekāpās Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Līgas līdervienība, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA savā laukumā uzņēma Austrumu konferences līderus Kazaņas „Ak Bars” hokejistus. Kopvērtējumā abu konferenču līdervienības šķir 20 punkti.

Divu divkārtējo Gagarina kausa ieguvēju divcīņas pirmajā trešdaļā neliels pārsvars piederēja SKA hokejistiem, taču vārti ilgu laiku netika gūti. Tikai pašās otrās trešdaļas beigās “Ak Bars” vadībā izvirzīja Vladimirs Tkačovs, bet  bet 17 sekundes pirms pārtraukuma izlīdzinājumu panāca Iļja Kovaļčuks – 1:1.

Otrie vārti SKA nebija ilgi jāgaida- jau trešās trešdaļas sākumā Ņikita Gusevs meta pa Emila Garipova vārtiem un ripu vārtos pēc tam pielaboja Sergejs Kaļiņins. Trešdaļas vidū Kazaņas klubs atspēlējās un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 2:2.

Papildlaika sākumā noraidījumu nopelnīja Iļja Kovaļčuks un 50 sekundes pēc tā uzvaras vārtus “Ak Bars” rindās guva Vladimirs Tkačovs – 3:2.

Citā KHL spēlē Mārtiņa Karsuma Maskavas “Dynamo” ar 3:4 piekāpās Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.Pēc pirmās trešdaļas rezultāta tablo rādīja 2:0 par labu dinamiešiem, taču otrajā trešdaļā “Ņeftehimik” guva veselus trīs vārtus. Pašās trešdaļas beigās “Dynamo” vienus vārtus atspēlēja un pirms izšķirošās trešdaļas – 3:3.

Spēles liktenis izšķīrās 49.minūtē. „Dynamo” sastāvā sekoja noraidījums un „Ņeftehimik” bija nepieciešamas vien 13 sekundes skaitliskā vairākuma realizēšanai – Aleksandrs Brincevs panāca 3:4.

Mārtiņš Karsums laukumā devās pirmajā maiņa un laukumā pavadīja 15 minūtes un 10 sekundes. Sev atvēlētajā laikā viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un veica piecus spēka paņēmienus.

Citu spēļu rezultāti:

Helsinku “Jokerit” (Somija) – Ufas “Salavat Julajev” (Krievija) 2:0 (0:0, 2:0, 0:0);

Minskas “Dinamo” (Baltkrievija) – “Soči” (Krievija) 1:3 (0:0, 1:2, 0:1);

Rīgas “Dinamo” (Latvija) – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) 1:3 (0:1, 0:1, 1:1);

Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) – Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) 6:5 (3:0, 2:4, 0:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā.