SKA pirmais zaudējums Rotenberga vadībā, “Jokerit” izrauj uzvaru pret “Dynamo”

11/01/2022 20:56
Romāns Rotenbergs

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās trīs spēles. Pirmo zaudējumu Romāna Rotenberga vadībā piedzīvoja Sanktpēterburgas SKA, kura savā laukumā ar 1:2 piekāpās Kazaņas “Ak Bars”.

Jau ceturtajā minūtē rezultātu atklāja viesu uzbrucējs Pers Lindholms. Perioda turpinājumā Ņikita Gusevs panāca izlīdzinājumu, bet 49 sekundes pirms pārtraukuma Ņikita Dinjaks atkārtoti izvirzīja “Ak Bars” vadībā. Trešajā trešdaļā Jevgēņijs Ketovs guva otros vārtus SKA labā, taču tie netika ieskaitīti pēc trenera “challenge” izmantošanas.

SKA ģenerālmenedžeris Rotenbergs par komandas stūrmani tika iecelts janvāra sākumā. Viņa vadībā Sanktpēterburgas klubs sagrāva Pekinas “Kunlun Red Star” ar 5:1, kā arī pieveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 3:0.

Helsinku “Jokerit” izrāva uzvaru spēlē pret Maskavas “Dynamo” ar 3:2. Uzvaras vārtus 59. minūtē guva somu uzbrucējs Haness Bjornines.

Maskavas apgabala “Vityaz” izglābās no zaudējuma pamatlaikā pret Čerepovecas “Severstal”, tomēr overtaimā ar 2:3 atzina pretinieku pārākumu. Trešajā periodā komanda nonāca iedzinējos ar 1:2, KHL labākais vārtu guvējs Niko Ojamjaki nerealizēja soda metienu, tomēr desmit sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas Ivans Zinčenko panāca 2:2. Uzvaras vārtus guva 19 gadus vecais “Severstal” uzbrucējs Ņikita Gusļistovs.