SKA sagādā “Lokomotiv” trešo zaudējumu pēc kārtas

04/02/2021 21:32
Sanktpēterburgas SKA

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Sanktpēterburgas SKA savā laukumā papildlaikā apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 3:2.

Pirmajā periodā viesi atklāja rezultātu pēc Jegora Korškova vārtu guvuma. Otrajā trešdaļā SKA izdevās panākt izlīdzinājumu, atzīmējoties Malte Stremvalam. Desmit minūtes pirms sirēnas mājinieki izvirzījās vadībā – precīzs bija Jonass Kempainens, bet divas minūtes vēlāk “Lokomotiv” realizēja vairākumu un Artūrs Kajumovs panāca 2:2.

Papildlaikā Jaroslavļas kluba otro vārtu autors Kajumovs nonāca uz noraidīto soliņa un SKA uzbrucējs Andrejs Kuzmenko izrāva uzvaru – 3:2. SKA komandai tā bija piektā uzvara pēdējos sešos mačos, savukārt “Lokomotiv” cieta trešo zaudējumu pēc kārtas.

Ar 72 punktiem 53 spēlēs SKA ieņem otro pozīciju Rietumu konferencē, identisks punktu skaits 54 mačos ir arī “Lokomotiv”, komanda atrodas trešajā vietā.

Jau ziņots, ka vēl vienā mačā Rīgas “Dinamo” pēcspēles metienu sērijā zaudēja Ufas “Salavat Yulaev” ar 4:5.