SKA treneris pēc revanša pret “Dinamo”: Šim mačam mēs nopietni gatavojāmies

12/12/2020 23:03
Valērijs Bragins

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Sanktpēterburgas SKA galvenais treneris Valērijs Bragins un vienības uzbrucējs Andrejs Kuzmenko pēc šodienas spēkošanās ar Rīgas “Dinamo” dalījušies pārdomās par mačā redzēto un atklājuši, ka duelim ar rīdziniekiem komanda īpaši gatavojusies.

Jau ziņots, ka “Dinamo” ar rezultātu 1:4 mājās piekāpās Sanktpēterburgas SKA vienībai, Krievijas komandai tādējādi revanšējoties par 7.decembrī piedzīvoto zaudējumu pēcspēles metienu sērijā.

“Mēs nopietni gatavojāmies šim mačam,” atklāja pretinieku komandas stūrmanis. “Izanalizējām mājas spēli ar “Dinamo”. Maču iesākām labi, izvirzījāmies vadībā 3:0 un labi nospēlējām otrajā periodā. Trešajā ceturtdaļā mēs nedaudz zaudējām koncentrēšanos, tāpēc mača beigas bija nedaudz nervozas. Bet puiši ir lieliski, viņi paveica labu darbu.”

Tāpat domas par aizvadīto maču pauda SKA uzbrucējs Andrejs Kuzmenko. “Labi iesākām spēli, guvām divus vārtus. Labi spēlējām aizsardzībā, un uzbrukumā, principā, arī lieliski,” priecīgs par demonstrēto sneigumu bija hokejists. “Diemžēl trešajā periodā nedaudz atslābām, pārādījās kļūdas un noraidījumi. Labi, ka spējām maču pabeigt ar uzvaru, taču trešajā periodā bija jāspēlē savāktāk.”

“Dinamo” šī bija pirmā no trim mājas spēlēm pēc atgriešanās no divu izbraukuma maču sērijas. Viesos “dinamieši” pēcspēles soda metienu sērijā ar 4:3 negaidīti uzvarēja tieši SKA, bet pēc tam asumiem bagātā mačā ar 2:4 piekāpās Čerepovecas “Severstaļ”. Tāpat komanda decembra mēnesī ar 3:4 zaudējusi Čelabinskas “Traktor”, bet ar šādu pašu rezultātu papildlaikā zaudēts arī “Severstaļ”.

Pēc spēles ar SKA rīdzinieki mājās vēl spēkosies arī ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo” un “Soči” vienībām, bet 26.decembrī uzsāks trīs izbraukuma spēļu sēriju.

Dinamo” ar 15 punktiem 34 mačos joprojām ir pēdējā vietā līgā, kamēr SKA ar 51 punktu 37 spēlēs Rietumu konferencē ieņem otro vietu.

“Dinamo” iepriekšējā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.