SKA viceprezidenta karjera attīstās – šodien viņš būs galvenā trenera pienākumu izpildītājs

Romāns Rotenbergs
Romāns Rotenbergs | Foto: Sanktpēterburgas SKA

Šovakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba galvenā trenera pienākumu izpildītājs būs vienības viceprezidents Romāns Rotenbergs, vēsta ziņu aģentūra TASS.

Jau ziņots, ka pirms divām dienām SKA ar lielām grūtībām savāca sastāvu dalībai spēlē pret Novosibirskas “Sibir” (1:4), jo komandā ir liels daudzums ar Covid-19 saslimušo hokejistu, tāpat vīruss konstatēts galvenajam trenerim Valērijam Braginam un dažiem viņa asistentiem.

Līdz ar to komandai tika piesaistīti spēlētāji no Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības “SKA-1946”, bet viens no treneriem uz soliņa bija Rotenbergs. Viņš gan nepildīja galvenā trenera pienākumus, to darīja Bragina palīgs Andrejs Kozirevs.

Šovakar SKA paredzēta spēle pret Kazaņas “Ak Bars”. Problēmas ar sastāvu nav atrisinātas, vēl jo vairāk – arī Kozirevam noteikta karantīna. Tas novedis pie situācijas, ka galvenā trenera pienākumus pildīs Rotenbergs, kuram vispār nav trenera pieredzes, toties ir trenera diploms.

Arī mačā pret “Ak Bars” Sanktpēterburgas vienība arī spēlēs ar rezervistiem. Lai arī Kazaņas kluba vadība bija gatava pārcelt spēli un informēja par to līgu, no KHL atnāca atbilde, ka tas netiks atļauts un mačam jānotiek tam paredzētajā vietā un laikā – šovakar plkst. 19:30 Sanktpēterburgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par