Skaidrība par Daugaviņa spēlēšanu PČ būs pēc trim nedēļām; treneris Ābols vēl aizņemts Toljati

Kaspars-Daugaviņš-sportazinas.com

Šodien Latvijas hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols paziņoja par jaunumiem, kas saistīti ar Latvijas izlases gatavošanos gaidāmajam Pasaules čempionātam.

“Nākamnedēļ uz ledus varētu būt gatavs trenēties arī Artūrs Kulda. Tomēr nekādu lielu papildinājumu vēl nebūs. Kasparam Daugaviņam ir uztaisīta lauztās rokas operācija. Labā ziņa, ka viņš ir Latvijā, dakteri novēro situāciju. Saistībā ar viņu ātrāk par trim nedēļām nekādu jaunumu nebūs. Kaspars grib spēlēt, ar viņu problēmu šajā jautājumā nekad nav bijis. Jāskatās, kā Oskaram Bārtulim būs ar potīti, jo ar galvu viss ir kārtībā,” izteicās ģenerālsekretārs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sezonas noslēdzošajā spēlē komandas Vladivostokas “ guva nopietnu savainojumu, tāpēc viņa pievienošanās izlasei ir zem jautājuma zīmes.

Pasaules čempionātā Latvijas izlase Ķelnē A apakšgrupā tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.

Sarunā ar žurnālistiem Koziols izteicās, ka vēl nākamnedēļ nekādi būtiski papildinājumi izlases sastāvā nav gaidīti. Komanda tuvākajā laikā gaida pievienojamies Ziemeļamerikas Hokeja līgā (NAHL) spēlējošo uzbrucēju Filipu Bunci, kuru klubs palaidis uz nepilnām trim nedēļām.

Tikmēr Latvijas hokeja izlase pirmdien Hārtlija un viņa palīga Žaka Klutjē vadībā sāka gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam. Pirmajos treniņos piedalās arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” galvenais treneris Ronalds Ozoliņš, taču viņš ar valstsvienību strādās, kamēr nebūs ieradies KHL kluba “Lada” galvenais treneris , kurš ir nozīmēts kā viens no Hārtlija palīgiem.

“Cerams, Ābolu klubs palaidīs ap divdesmitajiem datumiem. Kad “Lada” vienībai beigsies treniņi, tad arī viņš varēs ierasties,” norādīja Koziols. “Treniņi ir intensīvi un Ronalds ir klāt, lai palīdzētu treneriem. Šodien uz ledus bija arī Aldis Āboliņš. Galvenajam trenerim Hārtlijam un palīgam Klutjē nav laika, lai stumdītu ripas, turklāt Ronalds Ozoliņš pazīst lielu daļu no jaunajiem puišiem. Viņš ir labs padomdevējs Bobam, kā vienu otru hokejistu labāk izmantot. Ronalds ir labs papildinājums, un domāju, ka viņš arī šo to iemācīsies.”

Tāpat Hārtlijam palīdzēs Kārlis Zirnis, kurš jau vairākus gadus izlasē strādājis par galvenā trenera palīgu, bet pagaidām ir aizņemts darbā Ziemeļamerikā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par