Skaidrība par Usika pārcelšanos uz supersmagsvariem būs nākamnedēļ

Oleksandrs Usiks, Sportazinas.com
Oleksandrs Usiks Foto: REUTERS

Absolūtā pasaules čempiona boksā pirmajā smagajā svarā Oleksandra Usika (16-0, 12KO) promouters Edijs Herns atklājis ukraiņu cīkstoņa tuvākos karjeras plānus.

Atgādinām, ka 31 gadu vecais Usiks savu līdz šim pēdējo cīņu aizvadīja pagājušā gada 10. novembrī novembrī Mančestrā, ar nokautu astotajā raundā uzveicot Lielbritānijas pārstāvi Toniju Beljū. Panākums ļāva Oleksandram saglabāt Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostas.

Kā Ziemeļamerikas medijam ESPN atklāja Herns, nākamnedēļ taps skaidrs, vai ukraiņu cīkstonis pārcelsies uz supersmagsvaru divīziju vai paliks pirmā smagā svara kategorijā un aizstāvēs savus titulus pret krievu Denisu Ļebedevu.

“Nākamnedēļ tiksimies Ņujorkā, lai lemtu par viņa nākamās cīņas datumu. Oleksandrs paliks esošajā divīzijā un cīnīsies ar Ļebedevu vai pārkvalificēsies par supersmagsvaru.”

Iepriekš Usika pārstāvis Oleksandrs Krasjuks intervijā pauda, ka viņa tautietis savu nākamo cīņu, visticamāk, aizvadīs vai nu pret krievu Aleksandru Povetkinu, vai kubieti Luisu Ortisu, tikšanos ar kādu no šiem cīkstoņiem vērtējot ar 70% varbūtību.

“Pašlaik mūsu komanda ne ar vienu bokseri neveic sarunas par iespējamo cīņu, jo Usiks šobrīd vēlas atpūsties. Taču varu pateikt to, ka Usikam ir problēmas ar pretinieka atrašanu, jo vairāki pasaules klases bokseri atteica iespējamo cīņu ar ukraini.”

Gadījumā, ja Usiks tik tiešām nolems savu turpmāko profesionālo karjeru saistīt ar supersmagsvaru divīziju, par kādu no viņam šobrīd piederošajām čempionjostām pirmajā smagā svara kategorijā varētu cīnīties šis sezonas Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) dalībnieki, kuru vidū ir arī latvietis Mairis Briedis.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par