Skaistas epizodes un sīva cīņa NBA Zvaigžņu spēlē (VIDEO)

17/02/2020 07:54

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt aizvadīta Zvaigžņu spēle, kurā Lebrona Džeimsa komanda sīvā cīņā ar 157:155 uzvarēja Jaņņa Adetokunbo vienību. Pēdējo metienu realizēja Entonijs Deiviss.

Jau ziņots, ka šogad bija jauns Zvaigžņu spēles formāts. Mača pirmās trīs ceturtdaļas tika aizvadītas, kā atsevišķas spēles, saņemot naudas balvu par uzvaru katrā no tām. Ceturtā ceturtdaļu bija nepieciešams spēlēt līdz noteiktam rezultātam, summējot kopā iepriekšējo ceturtkšņu gūtos punktus, un uzvarētājiem pieskaitot klāt 24 punktus.

Šajā reizē bija jāsasniedz 157 punkti, jo summējot kopā pirmo trīs ceturtdaļu punktus, rezultāts bija 133:123 Adetokunbo komandas labā. Pēdējā spēles nogrieznī spēle turpinājās bez laika ierobežojuma, tika kontrolēts tikai uzbrukuma laiks.

Spēles pirmajā ceturtdaļā ar 53:41 uzvarēja Lebrons un kompānija, par to iegūstot 100 tūkstošus dolāru, ko komandas ziedos labdarībai. Otrajā ceturksnī pārāks bija Jaņņa sastāvs, uzvarot ar 51:30, trešais spēles nogrieznis beidzās neizšķirti 41:41. Pēdējo ceturtdaļu Lebrons un partneri uzvarēja ar 33:22.

Spēles vērtīgākā spēlētāja (MVP) balvu, kas šogad nosaukta par godu bojāgājušajam Kobe Braeintam, ieguva Kavai Lenards. Viņš bija mača rezultatīvākais spēlētājs ar 30 gūtajiem punktiem un realizētiem astoņiem no 14 tālmetieniem.

Vēl Lebrona komandā pats Džeimss un Kriss Pols izcēlās ar 23 gūtajiem punktiem. Savukārt Adetokunbo ar 25 punktiem, Kemba Vokers ar 23 un Žoels Embīds ar 22 punktiem bija labākie zaudētāju komandas rindās.

Par uzvaru Lebrona komanda nopelnīja 200 tūkstošus, kā arī ceturtajai ceturdaļai tika pievienoti vēl 100 tūkstoši dolāri, jo trešajā tika fiksēts neizšķirts. Kopumā Lebrona vienībai šajā mačā nopelnīti 400 tūkstoši ASV dolāri, bet Jaņņa sastāvam 100 tūkstoši.