Skaļiem uzvārdiem bagātā ”Prizma” pārbaudes spēlē cieš sakāvi pret ”Zemgali”

17/08/2018 21:18
Imants Ļeščovs, Sportazinas.com

Pārbaudes spēli, gatavojoties gaidāmajai “Optibet” hokeja līgas (OHL) sezonai, aizvadījuši divi Latvijas klubi. Šobrīd ”skaļiem” uzvārdiem bagātā Rīgas “Prizma” ar 1:5 piekāpās Latvijas vicečempionei HK ”Zemgale”.

Pēc pirmā perioda tablo vēstīja 2:1 Latvijas vicečempiones labā. ”Zemgales” rindās ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Rūdolfs Prūsis un Rustams Begovs, bet “Prizmas” rindās precīzi meta Edijs Brahmanis. Otrajā trešdaļā Rūdolfs Prūsis otro reizi duelī pārspēja “Prizmas” vārtsargu, bet pēdējās 20 minūtēs tika gūti vēl divi vārti.

Trešajā periodā ar diviem rezultatīviem metieniem izcēlās Māris Miezis, uzstādot mača gala rezultātu – 1:5.

Jau ziņojām, ka ”Prizma” šobrīd sezonai gatavojas ļoti spēcīgā sastāvā un, iespējams, gaidāmajā sezonā pretendēs uz Latvijas čempionāta godalgām.

Iepriekšējā sezonā Rīgas “Prizma” 30 mačos ar izcīnītajiem 15 punktiem OHL palika  pēdējā, sestajā pozīcijā. Jaunajā Latvijas čempionāta sezonā kopumā piedalīsies septiņas komandas – HK “Kurbads”, HK “Zemgale/LLU”, HK “Mogo”, HK “Liepāja”, HK “Prizma”, HS “Rīga” un debitante HK “Lido”. “Prizma” dalību čempionātā uzsāks 11. septembrī ar maču “Volvo SC” ledus hallē pret “Mogo”.