Skandalozā Balotelli karjerai Eiropā pienācis gals? 2012.gada EČ spīdeklis dosies otrpus okeānam

Mario Balotelli
Mario Balotelli | Foto: ISABELLA BONOTTO/AFP/East News

Savulaik par vienu no lielākajiem Itālijas futbola talantiem uzskatītais  ir tuvu tam, lai karjeru turpinātu otrpus okeānam Brazīlijas čempionātā, ziņo itāļu žurnālists Nikolo Šira.

30 gadus veco uzbrucēju drīzumā sagaida pievienošanās Brazīlijas futbola čempionāta klubam “Vasco da Gama”. Ka norāda žurnālists, Balotelli tiks piedāvāts noslēgt līgumu līdz 2021.gada decembrim ar algu 2,5 miljoni eiro gadā. Pusēm atlcis vienoties vien par darījuma pēdējām detaļām.

Itālis pašlaik ir bez komandas un pēdējo reizi laukumā devās vien martā. Pēdējais futbolista pārstāvētais klubs bija Itālijas A Sērijas vienība “Brescia”, kas 2019. gada vasarā ar Balotelli parakstīja līgumu līdz 2022.gadam.

Uzbrucēja alga bija 1 miljons eiro, savukārt ar visiem bonusiem tā varēja sasniegt četrus miljonus eiro. Rezultātā gan “Brescia” nolēma pārtraukt līgumu ar Balotelli, jo futbolists sistemātiski neapmeklēja treniņus. Komanda sezonas noslēgumā izkrita no augstākās divīzijas un šobrīd atrodas B sērijā.

Kopš brīža, kad savulaik talantīgais uzbrucējs palika bez kluba, tika baumots, ka Balotelli karjeru varētu turpināt C Sērijā jeb pēc spēka trešajā profesionālajā Itālijas futbola līgā. Lai arī tā nenotika, vēlāk medija “Corriere dela Sera” pieejamā informācija liecināja, ka Balotelli pamanīts trenējoties kopā ar Itālijas D sērijas jeb pēc spēka ceturtās līgas klubu “Franciacorta”.

Zīmīgi, ka vienu līgu augstāk jeb Itālijas C sērijā spēlē latviešu futbolists Aleksejs Saveļjevs, kurš pārstāv “Mantova” vienību.

Balotelli 2012. gadā Itālijas izlases rindās guva trīs vārtus Eiropas čempionātā, kas bija dalīti labākais rezultāts turnīrā. Tajā pašā gadā viņš ar Mančestras “City” triumfēja Anglijas čempionātā, bet 2010. gadā ar Milānas “Inter” uzvarēja UEFA Čempionu līgā.

Karjeras laikā Balotelli pārstāvējis Milānas “Inter”, Mančestras “City”, “Milan”, “Liverpool”, “OGC Nice” un Marseļas “Olympique”. Viņš ir trīskārtējais Itālijas čempions.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par