Skandalozie Boli atgriezīsies Lietuvā un aizvadīs pārbaudes mačus pret vietējiem klubiem

Liandželo Bols, sportazinas.com
Liandželo Bols Foto: JBA

Bēdīgu slavu Lietuvā iemantojušie brāļi Liandželo un Lamelo Boli tēva Lavāra izveidotās līgas “Junior Basketball Association” (JBA) Visu zvaigžņu izlases sastāvā oktobrī atgriezīsies mūsu dienvidu kaimiņvalstī, lai aizvadītu divus pārbaudes mačus pret vietējām komandām.

Atgādinām, ka Lietuvas Basketbola līgas (LKL) klubs “Prienai” (pagājušajā sezonā “Vytautas”) pērn ieguva pasaules uzmanību, sastāvam piesaistot skandalozi slavenā Lavāra Bola atvases Liandželo un Lamelo.

Pagājušajā Lietuvas Basketbola līgas (LKL) sezonā 19 gadus vecais Liandželo vidēji guva 12,6 punktus, kā arī savāca 2,9 atlēkušās bumbas, bet 17 gadus jaunais Lamelo caurmērā katrā mačā atzīmējās ar 6,5 punktiem un 2,4 rezultatīvām piespēlēm. Neilgi pirms LKL pamatturnīra beigām Bolu ģimene pameta Lietuvu un Prieņu vienību un devās atpakaļ uz ASV. Liandželo šovasar centās sevi pierādīt NBA pirms drafta treniņos, taču neviena no līgas komandām basketbolistu neizvēlējās.

Vēlāk “Prienai” kluba galvenais treneris Virgīnijs Šešks intervijās atzina, ka Bolu ģimenes vienaldzība un savtīgums pret pārējiem spēlētājiem bija radījis sliktu mikroklimatu komandas iekšienē.

Kā liecina lietuviešu basketbola žurnālista Donata Urbona rīcībā esošā informācija, Bolu trijotne Lietuvā atgriezīsies jau pavisam drīz, jo 1. oktobrī JBA “All-Star” izlases sastāvā pārbaudes maču tūres ietvaros tiksies ar LKL klubu Alītas “Dzukija”, savukārt 4. oktobrī paredzēta cīņa ar otrās līgas vienību Jonavas “Sintek”.

Liandželo šovasar kļuva par JBA līgas sezonas vērtīgāko (MVP) un rezultatīvāko spēlētāju, vidēji katrā mačā gūstot 49,86(!) punktus. Tikmēr jaunākais brālis Lamelo ar kopumā gūtajiem 440 punktiem (vidēji 40) bija labākais šajā rādītājā visā līgā. Tāpat Lamelo bija arī labākais rezultatīvajās piespēlēs (vidēji 11 katrā spēlē).

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par