Skandāls “Blue Jackets”? Torotrella vīlies jaunpienācēja Laines rīcībā

10/02/2021 21:28
Nokopēts
Patriks Laine

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortorella ir vīlies komandas jaunpienācēja Patrika Laines rīcībā, kā rezultātā aizvadītajā spēlē viņš tika nosēdināts rezervē uz visu pēdējo trešdaļu.

Laine janvāra izskaņā pievienojās “Blue Jackets” ievērības cienīgā maiņas darījumā, kura ietvaros uz Vinipegas “Jets” devās Pjērs-Luks Dubuā. Laine potenciāli var būt “Blue Jackets” lielākā zvaigzne, taču aizvadītajā mačā pret Karolīnas “Hurricanes” (3:2) viņš vairs netika laists laukumā pēdējā trešdaļā.

Laine esot izrādījis verbālu necieņu kādam no komandas treneriem, ziņo medijs “The Athletic”. Tas bija iemesls, kādēļ Tortorella sodīja 22 gadus veco somu. Pats treneris un vienības ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens nekomentēja notikušo, Tortorellam vien norādot, ka ir lietas, kurām “jāpaliek ģērbtuvē”. Treneris gan atklāja, ka pie vainas nebija Laines vājā spēle aizsardzībā konkrētajā spēlē.

Blakus Tortorellam uz soliņa spēļu laikā atrodas uzbrucēju treneris Breds Larsens un aizsargu treneris Breds Šo. Fakts, ka Laine netika nosēdināts uz soliņa līdz pat trešā perioda sākumam, norāda, ka viņš kaut izdarīja mača laikā. Pats hokejists pēc dueļa pret “Hurricanes” nebija pieejams preses konferencei.

Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs 12. februārī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika, kad Kolumbusa viesos cīnīsies ar Čikāgas “Blackhawks”. “Mēs esam tikuši pāri šai situācijai un gatavojamies spēlēt pret Čikāgu. Viss kārtībā, puiši,” pirms izbraukuma tūres medijiem sacīja Tortorella, kurš treniņā Laini iespēlēja trešajā maiņā kopā ar Džeku Rosloviku un Kemu Atkinsonu. Laine šodien preses konferencē atzina, ka viņš bija pelnījis nosēdināšanu rezervē, taču uzskata, ka tas neietekmēs viņa nākotni komandā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām