Skandāls čempionu rindās: Covid-19 pozitīvs beisbolists pievienojas komandas svinībām

28/10/2020 14:41

Pēc tam, kad Beisbola augstākās līgas (MLB) Pasaules sērijas finālā uzvaru svinēja Losandželosas “Dodgers” vienība, plašas diskusijas izraisījusi komandas spēlētāja rīcība, kad viņš ignorējis savu saslimšanu ar Covid-19.

“Šajos jocīgajos laikos, neparastajā beisbola sezonā, iespējams, nav tāda momentuzņēmuma, kurš vairāk raksturotu 2020.gadu ASV,” savu komentāru iesāka ESPN žurnālists Džefs Passans.

“Covid-19 pozitīvs vīrietis, bez maskas, sēž blakus no vēža izārstētam vīrietim, un visur redzami smīni. Sports ir un vienmēr būs sabiedrības metafora,” redzēto vērtēja Passans.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Dodgers” triumfēja beisbola Pasaules sērijas finālā, uzveicot Tampabejas “Rays” komandu.

Tajā pašā vakarā vienam no “Dodgers” līderiem Džastinam Tērneram tika apstiprināta saslimšana ar Covid-19 un viņam tika lūgts izolēties. Viņš šo lūgumu neņēma vērā un pievienojās komandai čempionu svinībās.

Tiek vēstīts, ka Tērners noņēmis masku, lai pozētu fotogrāfijām, kurās skūpsta savu sievu. Viņš uzturējās laukumā arī tad, kad komanda pulcējās čempionu kopbildei, sēžot blakus “Dodgers” vienības menedžerim Deivam Robertsam, kuram pirms desmit gadiem tika diagnosticēta Hodžkina limfoma. ESPN žurnālists Passans skaudri norādīja uz spēlētāja pārdrošo rīcību.

Žurnālists uzsvēra, ka Tērners pēdējās trīs nedēļas pavadījis kūrortā Ērvingā, Teksasā. Aptuveni 20 minūšu braucienā no “Globe Life Field”. Zināms, ka tas ir pārkāpums, jo spēlētāji drīkstēja doties tikai no viesnīcas uz stadionu un atpakaļ. Un nekur citur.

Apsardzes darbinieki regulāri veica kontroles pasākumus, lai pārliecinātos, ka neviens nepārkāpj noteikumus.

“Gandrīz divi mēneši bija pagājuši bez kāda spēlētāja pozitīva testa rezultātiem. Sezona gandrīz tika pārtraukta divu komandu vīrusa uzliesmojuma dēļ. Kad nāca klajā ziņa par Tērnera pozitīvajiem analīžu rezultātiem, sākās diskusijas par uzvedību, izvēli un atbildību.” atzīmē Passans.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…