Skandāls Eirolīgā: “Anadolu Efes” vēlas pārspēlēt maču ar “Real”

Foto: euroleague.net

Neapmierinātību ar tiesnešu darbu ULEB Eirolīgas spēlē starp vietējo Stambulas “Anadolu Efes” un Madrides “Real” (82:84) izrādījis mājinieku galvenais treneris Ergins Atamans, kurš apgalvojis, ka viņa klubs izteiks protestu ar mērķi pārspēlēt šo maču.

“Mēs spēlējām lieliski un esmu lepns ar saviem spēlētājiem. Domāju, ka mēs šajā spēlē dominējām, taču pēc tam, kad bijām ieguvuši 14 punktu pārsvaru mēs atslābinājāmies. Maniem spēlētājiem neizdevās pēdējās piecas minūtes, kad neizdevās trāpīt tos metienus, kurus bijām iemetuši pirmajās 35 minūtēs. “Real” šajā spēlē tikai divreiz atradās vadībā, taču ar to pietika, lai viņi uzvarētu,” izteicās Atamans.

Viņš piebilda: “Es vēlos lielāku cieņu pret mūsu komandu, jo kārtējo reizi mēs pierādījām, ka varam būt potenciālie jaunie Eirolīgas čempioni. Šoreiz pret mums necienīgi apgājās tiesneši, kuri vienā no epizodēm “Real” uzbrukuma laiku pagarināja par četrām sekundēm. Mēs protestējām pret to, taču tiesneši lēmumu nemainīja, kaut gan tas ir pret noteikumiem. Mēs Eirolīgas vadībai iesniegsim protesta notu, ar mērķi maču pārspēlēt!”

“Ja jūs apskatītos manu biogrāfiju, tad redzētu, ka savas karjeras laikā esmu izcīnījis 16-17 trofejas. Taču šajā sarakstā iztrūkst Eirolīga, ko pievienošu šosezon,” pašpārliecināts savos izteikumos bija pieredzējušais turku treneris.

Kā zināms, tad vakardienas mačā “Anadolu Efes” pēdējo ceturtdaļu izgāza ar rezultātu 8:24, tādējādi piedzīvojot vien trešo neveiksmi 11 Eirolīgas mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par