Skandāls Krievijas premjerlīgā: “Sochi” atsakās pārcelt maču un sasit 10 vārtus “Rostov” jauniešiem

Sochi futbolisti, sportazinas.com
"Sochi" futbolisti | Foto: Championat

Skandalozā Krievijas futbola premjerlīgas 23. kārtas atgriešanās mačā “” ar rezultātu 10:1 pārspēja “” klubu, kuru pārstāvēja tikai no 2001. līdz 2004.gadam dzimuši kluba akadēmijas jaunieši.

Neilgi pirms spēles “Rostov” galvenajā komandā tika konstatēts Covid-19 uzliesmojums, sešiem futbolistiem un vairākiem personāla darbiniekiem inficējoties ar bīstamo vīrusu, līdz ar ko visa komanda tika ievietota karantīnā. Vienība vērsās pie gaidāmās 23.kārtas pretinieces “Sochi” ar lūgumu pārcelt spēli uz vēlāku datumu, uz ko saņēmu noraidošu atbildi.

Rezultātā “Rostov” bija spiesta sastāvam pieteikt kluba akadēmijas jauniešus, kas dzimuši laika posmā no 2001. līdz 2004.gadam.

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja 17 gadus vecais “Rostov” pussargs Romāns Romanovs, taču turpmāk sekoja desmit bezatbildes vārti “Sochi” komandas izpildījumā. Trīs vārtus guva Aleksandrs Kokorins, vēl divreiz pretinieku vārtsargu parspēja Antons Zabolotnijs, bet pēc viņa arī Dmitrijs Polozs, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 10:1.

Šī ir lielākā uzvara Krievijas futbola premjerlīgas vēsturē un atkārtota lielākā Krievijas čempionātu vēsturē.

Pēc spēles “Rostov” preses dienests nāca klajā ar sekojošu paziņojumu angļu valodā.

“Dārgie draugi! Daudzi mūsu kluba līdzjutēji, kas nerunā krieviski, nesaprot, kā šodienas mačs varēja beigties ar rezultātu 1:10. Mēs to gribētu paskaidrot. Seši mūsu kluba spēlētāji bija inficējušies ar koronavīrusu, tāpēc visa komanda tika ievietota pašizolācijā. Futbola klubs “Sochi” noraidīja mūsu piedāvājumu pārcelt maču, un tieši tāpēc mūsu jaunajiem spēlētājiem vecumā no 16 līdz 19 gadiem bija jāpārstāv komanda šajā spēlē. Rezultāts rada vilšanos, bet mēs vēlamies, lai jūs turpinātu mūs atbalstīt!” teikts kluba ziņojumā.

“Pirmkārt, mūsu 17 gadus vecais vārtsargs Deniss Popovs veica 15 pārsteidzošus seivus (ieskaitot atvairīto 11 metru soda sitienu), kas ir jauns līgas rekords! Deniss šodien ir pārsteidzis absolūti visus un pelnīti saņēmis mača labākā spēlētāja balvu!

Vēl viens pārsteidzošs mača moments bija mūsu pirmie vārti! 17 gadus vecais Romāns Romanovs guva neticamu golu un kļuva par jaunāko vārtu guvēju mūsu kluba vēsturē, kā arī šajā ziņā iekļuva labāko trijniekā līgas vēsturē! Mēs vēlamies izteikt pateicību visiem, kas atbalsta mūsu klubu visā pasaulē,” teikts kluba preses ziņojumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par