Skarbā situācijā esošajam kādreizējam NBA spēlētājam Vestam draudēts ar ieroci

Delonte Vests, sportazinas.com
Delonte Vests | Foto: ekrānšāviņš

Skarbu dzīves posmu pārcieš kādreizējais Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājs . Jau iepriekš tika vēstīts, ka viņš, iespējams, kļuvis par bezpajumtnieku, bet šodien viņam kāds esot draudējis ar ieroci.

Vests atklāja, ka viņš, esot gājis pa ielu, bet kāds piedraudējis ar ieroci. Kad viņam vaicāja par plašākām situācijas detaļām, Vests rupji atbildēja, ka viņam ir vienalga par notikušo. Incidents esot noticis Vašingtonā.

Kāds “Twitter” lietotājs publicējis video, ka Vests it kā piekauts uz ielas. Tas gan pagaidām ir spekulāciju līmenī, jo nav apstiprināts, ka video redzamā persona tiešām ir Vests.

Vestam atbalstu izteicis viņa kādreizējais komandas biedrs Džamīrs Nelsons. “Man ir žēl noskatīties uz šiem video. Vienīgais, ko varam darīt, ir lūgt Dievu par viņu un Delontes ģimeni, lai viņam tiktu sniegta palīdzība. Mentālās problēmas cilvēkam var piezagties, pašam nezinot, bet, kad to saprot, dažkārt jau ir par vēlu. Nezinu, kas tieši viņam noticis, bet es vēlos viņam palīdzēt.”

Nelsonam pēdējo mēnešu laikā izdevies aprunāties ar Vestu, taču viņš tā arī nav ticis skaidrībā, kas īsti notiek viņa dzīvē.

36 gadus vecais Vests ir 2004. gada NBA drafta 24. numurs. Basketbolists NBA spēlēja tādās vienībās kā Bostonas “Celtics”, Sietlas “Supersonics”, Klīvlendas “Cavaliers” un Dalasas “Mavericks”.

Vestam ir konstatēti bipolārie traucējumi. Agrāk šo slimību sauca par maniakāli depresīvo psihozi, kuras ietvaros cilvēks nereti ieslīgst apātijā un kļūst neparasti enerģisks. Šādā stāvoklī cilvēks ir spējīgs uz neprātīgu rīcību. Vests gan to noliedzis un izteicies, ka viņam no nervozās basketbola dzīves bija iestājusies depresija.

Attēlu rezultāti vaicājumam “delonte west”

Vestam iepriekš bijusi visai rūgta pieredze, jo viņš 2009. gadā par neatļautu ieroču glabāšanu tika arestēts, kā arī pēc tam izskanēja baumas, ka basketbolistam ir romantiskas attiecības ar Lebrona Džeimsa māti.

Savas karjeras laikā saspēles vadītājs 432 regulārā čempionāta spēlēs guva vidēji 9,7 punktus un atdeva 3,6 rezultatīvas piespēles, bet 58 “play-off” cīņās Vests atzīmējās ar 9,1 punktu un 2,8 rezultatīvām piespēlēm.

Attēlu rezultāti vaicājumam “delonte west and lebron”

Vests pēdējo spēli NBA aizvadīja 2012. gadā “Mavs” sastāvā, bet pēc tam īsu brīdi pabija NBA Attīstības līgas vienībā Teksasas “Legends” un Ķīnas komandās Šanhajas “Sharks” un Fudzjaņas “Sturgeons”.

Vai kādreizējais NBA spēlētājs Vests kļuvis par bezpajumtnieku?

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par