Šķēle: Atkārtot brāļa izdarīto būtu ļoti labi

12/08/2020 19:03

Latviešu basketbolists Aigars Šķēle raidījumā “Sporta mikrofons” pastāstījis par līguma noslēgšanu ar Latvijas basketbola klubu “VEF Rīga”, kā arī ieskicēja gaidāmo sezonu un atskatījās uz brāļa Armanda karjeras laikā iespēto.

“Tas ir ļoti labi skatītājiem, spēlētājiem, visiem mums. Mums ir diezgan jauns sastāvs, tā kā visiem būs, ko pierādīt. Domāju, ka būs labas spēles, varam cīnīties ar jebkuru. Esmu priecīgs, ka ir tik stipras komandas mūsu grupā. Cerams, ka arī cilvēki sāks nākt uz basketbolu pēc šī ilgā pātraukuma,” par FIBA Čempionu līgas grupu turnīra pretinieces vērtēja Šķēle.

“Man bija tiešām laba sezona, tāpat arī komandai. Sākumā gribēju pagaidīt, varbūt varētu uz kādu komandu Krievijā tikt, bet pakonsultējos un sapratu, ka tā situācija nav tik spīdoša. “VEF Rīga” piedāvāja labu opciju, izdomāju palikt mājās. 27 gadi vēl var spēlēt un parādīt, aizbraukt vēl būs laiks un viss vēl priekšā,” saka basketbolists.

“Armands bija labs un interesants spēlētājs. Tikt līdz viņa līmenim un kaut ko parādīt būtu ļoti grūti. Protams, ka es vēl neesmu līdz tam ticis, bet uzskatu, ka viņš varēja spēlēt ļoti augstā līmenī. Atkārtot viņa izdarīto būtu ļoti labi,” par brāli stāsta Šķēle.

Aizvadītajā sezonā 27 gadus vecais spēlētājs pārstāvēja Tallinas “Kalev/Cramo”, spēlējot gan VTB Vienotajā basketbola līgā, gan Latvijas-Igaunijas basketbola līgā. Caurmērā Šķēle Latvijas-Igaunijas līgā izcēlās ar 11,1 punktu, 4,5 rezultatīvām piespēlēm un 2,8 bumbām zem groziem. Vienotajā līgā Šķēlem 11,8 punkti, 3,4 atlēkušās bumbas un 3,9 piespēles.

Iepriekš Šķēle spēlējis Francijas komandā Antibas “Sharks”, Latvijas vienā no vadošajiem klubiem “Ventspils”, kā arī “Valmiera/ORDO”, “Jūrmala/Fēnikss” un “Barons” komandās. Šī Šķēlem būs atgriešanās  “VEF Rīga” rindās, kur aizsargs spēlēja arī 2014./2015. gada sezonā.

2016. gadā Aigars kopā ar savu brāli Armandu Šķēli palīdzēja Valmierai izcīnīt vēsturisku triumfu LBL sacensībās.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….