Šķēle dodas starta pieciniekā, taču piedzīvo zaudējumu divos pagarinājumos Francijā

12/10/2018 23:43

Latviešu aizsarga Aigara Šķēles pārstāvētā Antibas “Sharks” Francijas Nacionālajā basketbola līgā (LNB) ar 87:98 divos papildlaikos atzina “Le Portel” kluba pārākumu.

Šķēle devās laukumā sākuma sastāvā un mačā aizvadīja 28 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā latvietis guva 14 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un vienu reizi kļūdījās. 23 punktus zaudētāju labā guva amerikānis Denijs Gibsons, bet uzvarētājiem ar 26 punktiem izcēlās cits amerikānis Entonijs Hiljards.

Antibas “Sharks” šis bija jau piektais zaudējums piecās spēlēs, kā rezultātā klubs ieņem pēdējo vietu LNB kopvērtējumā.

Līdz šim aizvadītajās piecās spēlēs 26 gadus vecais latviešu aizsargs vidēji laukumā pavada 29,3 minūtes, mačā vidēji gūstot 13,5 punktus, izcīnot 3,5 atlēkušās bumbas, atdodot 3,8 rezultatīvas piespēles.

Pašlaik LNB augšgalā atrodas “Asvel Basket”, kura ir izcīnījusi uzvaras visos četros mačos. Otrajā vietā atrodas “JDA Dijon Basket”, kura arī ir izcīnījusi četras uzvaras četrās spēlēs, taču trešajā vietā atrodas Šalonas pie Sonas “Elan” klubs, kuram četrās spēlēs ir trīs panākumi un viens zaudējums.